Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek 4 vagy több kutyája,...

Akinek 4 vagy több kutyája, hogyan oldja meg a sétákat?

Figyelt kérdés
Mindet viszitek egyszerre, vagy több turnusban? Mennyire akadnak össze a pórázok?

2021. szept. 9. 19:39
 1/5 anonim válasza:
45%
Budapest? Segítek, ma holnap van időm :)
2021. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Én vidéken egy faluban élek, sajnálom ha így nem tudok segíteni.


Egy turnusban, bár nekem csak 4 kutyám van. Gyakorolni kell, nem mellesleg, ha a gyengébbik nemhez tartózol. Nagyon megtud húzni. Városban semmiképp nem vinném ki őket egyszerre.


Remélem segíthettem.

2021. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1 poraz es tobbfele agazik.
2021. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Reggel hajnalban megyek munkatársammal kocogni, oda viszünk 2 kutyát, illetve delután munka után szintén így oldjuk meg, és este is. Nekem 4 kutyám van, neki 2.

Egyszerre sosem sétáltatjuk őket, mert mind nagytestű, és azért 2en lányok, nem tudunk megtartani 6 Óriás maci testű kutyát.

Faluban lakunk, és alig fél km-re van kutyafuttató. Oda is le szoktunk menni, de akkor az összes kutyát visszük. Ilyenkor mindig segítségünkre vannak ismerősök, és mindannyian el tudunk menni egyszerre.

2021. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem "csak" három van, őket mindig együtt viszem, ha lenne még egy, szerintem akkor sem mennék külön köröket. Falun lakom, kimegyünk a határba és elengedem őket, de a faluban is gyönyörűen jönnek pórázon.


Menhelyen ha épp van 4 egymással kompatibilis kutya és olyan kedvem van, együtt viszem őket, az első pár perc káosz, aztán elrendeződnek és szinte végig nyugisan tudunk sétálni.


Néha viszem a sajátokat is a menhelyre, olyankor ők jönnek szabadon, a menisek meg nyílván pórázon, így olyankor tulajdonképpen 4-5 kutyával sétálok egyszerre :)


Pár tenyésztőt követek, náluk szoktam látni, hogy nem szívbajoskodnak, kimennek egy elhagyatott földútra, kiengedik a 10-20 kutyájukat és mehet a séta, futás, biciklizés.

2021. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!