Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jutalomfalatot használj...

Milyen jutalomfalatot használjak kutyasuliban?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyat jutalomfalatot találni, amit nem kell nagyon rágnia.


A parizert, virslit nem igazán szereti, megeszi, de nem veszik meg érte... A táp meg szerintem túl kemény


2021. szept. 10. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Mindenképpen olyat amit hamar/könnyen megtud enni. Pl a virsli, parizer de mivel írtad hogy azt nem igazán szereti ezért szerintem próbáld meg a sajtot vagy a főtt csirkemell darabokat
2021. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Enyém a (laktózmentes) sajtért van oda.
2021. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Sajtot.
2021. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kell, ami finom, oda van érte, de nem száraz, rágós, hanem könnyen csúszik. Értsd, amint megkapja, már nincs a szájában.


Ha virsli nem fekszik, akkor a sajt még jó alternatíva, van amelyik kutyus azt szereti.


De jó lenne tudni, hogy mi motiválja a kutyust jobban, mert ha a labda, akkor át lehetne állni a labdás-jutalmazásra, sokkal motiváltabb lesz tőle a kutya, ha azzal jutalmazzák, amit szeret.


Esetleg, ha egyik sem, akkor suli előtt kevesebbet kéne ennie, hátha csak az a gond, hogy mindig tele a pocak.

2021. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajtot szereti, de nem fossa össze magát tőle, ha annyit kap, amennyit a kutyasuliban kapna?
2021. szept. 10. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzékeny rá, nem jelenthet gondot.
2021. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
néha szokott kapni, nem volt tőle gond, de hát az egy előre csomagolt sajtszelet mennyisége
2021. szept. 10. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

En szarvast meg ozt szoktam venni neki es kis kockakra darabolom nyersen .


Es nem lesz veres a kezem es bajom sincs belole,h kezzel adom. Mar evek ota adom neki.

2021. szept. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 L.J 23 ***** válasza:
100%

Ha virslit és a parizert nem szereti akkor sajt vagy főtt csirkemell vagy párizsi.De ha először főtt csirkemell el csinálod egy idő alatt megunja

Az én vizslámmal kiskorom óta jár suliba (még most is) először virsli volt 8-9 hét allat megunta a virslit utána váltottam parizsira azt is megunta és főtt csirkét kap jutinak.

Szóval ez a kis történet annyi hogyha látod hogy unja válts jutit.

2021. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!