Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen drága egy műtét?

Miért ilyen drága egy műtét?

Figyelt kérdés
Ezek szerint akinek nincs ennyi pénze, annak dögöljön meg a kutyája?

2021. szept. 10. 15:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
28%
Én is bármennyit elköltenék a kutyámra s ha nem lenne, akkor is megoldanám valahogy, hiszen családtag, ja és községi vagyok. Annyit azért hozzátennék, hogy most volt egy műtétje és a végösszeg a 6 számjegyű lesz mindennel, de pl.a fővárosban ugyanez dupla, sőt tripla áron van. Szóval esetleg egy kis utazással még lehet faragni a költségeken, pár telefont megér. De a felelősség az kötelesség.
2021. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
28%
Hozzáteszem, hogy még ettől is találtam volna, szintén 3x olcsóbbat, sőt... Szóval hatalmas árkülönbségek vannak.
2021. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
75%

Én részletre fizettem ki.

Nem gondolod,hogy ott fogok csücsülni évekig X ezer forinton,hogy majd ha a kutya beteg lesz kiadok annyit.16 év a kutya max életkora,eddig 12 éves és még semmi baja.12 évig nem tartogattam ennyi pénzt,most se fogom elkezdeni.

Majd megoldom ha aktuális lesz,de talán sosem lesz..🤷🏼‍♀️

2021. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a kutyának nem volt baja,a macskáét kellett részletre.Az se olcsóbb,2x kellett műteni mind a kétszer 65.000 volt kezeléssel,utó kezeléssel meg mindennel.
2021. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!