Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szólnátok ebben a helyzetb...

Mit szólnátok ebben a helyzetben a tenyének?

Figyelt kérdés

szóval van egy növendék szuka kutyám, 9 hónapos

a tenyestő mutogatott nekem aztán mindenféle fotót a szülőkről, hoggy húde csibészkaros, hú de fogja stb.

hú, micsoda pedigré


amikor bementem, a kutyák, volt vagy 15 mind majd szét szedte a boxot, de azt megállapítani, hogy melyik volt az anyja megmondani nem lehetett, ránézésre vendégként mind egyforma volt


aztán megvettem a kölyköt most 9 hónapos, de ugatni még nem nagyon hallottam, 1 kezemen meg tudom számolni...


max néha morog egy kicsit a másik kutyára, de egyértelműen nem alfa a másik 2 kutyám mellett



tehát a probléma, hogy nem is ugat, nem jelez, ha jön valaki, és pont éppen alszik, maximum felemeli a fejét, ránéz, visszafekszik és alszik tovább... akkor is ha a másik kutyáim ugatnak, mint az állat... az sem zavarja


mit mondjak ennek a tenyének?


2021. szept. 11. 08:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%
Mi az a tenyé?
2021. szept. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Van egy nem idegbeteg kutyulid.
2021. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
De ő idegbeteget és harapósat akart. Mondjuk ennyi ésszel amit mutat , nem kéne állatot tartania.
2021. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Még várj fele, tantísd. Egyébként ő ilyen.
2021. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
LooooooooooooooooooL
2021. szept. 11. 09:08
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Tenye. xD
2021. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a "tenyének", elfelejtette a kutyába való fajtájának megfelelő ösztönöket odaadni, amikor elhoztad a kölyköt. Kéred, pótolja a hiányosságokat.
2021. szept. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
99%
Minek neked 3. agresszor/ jelző kutya, ha már van két vérebed? Manapság a legtöbb ember arra neveli a kutyáját hogy legyen nyugodt és barátságos, hogy minél gazdagabb élete lehessen. Egyébként a legtöbb kerti kutya ugatós lesz, mivel kb ez az egyetlen szórakozása hogy az elhaladóktól védi a területet. Ha nem viszed emberek és kutyák közé akkor barátságtalan is lesz.
2021. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztőtől kellett volna venni, nem szaporítótól, akkor valóban azt kaptad volna a pénzedért, amiben megegyeztetetk. Olcsó húsnak híg a leve.
2021. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi ésszel ami a fogalmazásodból és a helyesírásodból kitűnik, ne csodálkozz ha átvernek.

Legközelebb ne a "tenyéhez" menj kutyáért hanem egy menhelyre.

Ott majd találsz olyat ami "csibészkaros" és "húdefogja".

2021. szept. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!