Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szólnátok ilyen helyzetbe...

Szólnátok ilyen helyzetbe vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy egész közeli barátom,aki szerintem autista.Nem rosszból mondom,hogy hülye lenne vagy ilyesmi.Szimplán láttam egy dokumentum filmet régebben,ahol leírták,hogy milyenek az autisták.Olyan volt,mintha róla olvastam volna jellemzést.Ti elmondanátok?

2020. máj. 26. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attol hogy làttàl rgy filmet még ne hidd magad annak, aki diagnosztizàlni is tud.
2020. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam,de utána is olvastam és azok is igazak voltak rá.Plusz ő maga is mondta,hogy úgy érzi kilóg a sorból.Mások is mondták rá,hogy nagyon furcsa.Viszont fogalmam sincs,hogy éppen hogy érintené.Persze diagnosztizálni én nem tudom,de pont azért szólnék,hogy megnézese magát egy szakemberrel.
2020. máj. 26. 08:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Szólhatsz,de finoman és segíts neki mindenben.
2020. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak nagyon introvertált. De mi alapján gondolod? Pl vannak hipo v hiper érzékei? Általában szó szerint értelmezi amit mondanak neki, nehezen vonatkoztat el? Csak egy téma az ami leköti, és amiről általában beszélni szokott?
2020. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindent szó szerint értelmez,maga a fogalmazása is elég érdekes.(Régen sok szarkasztikát használtam,egyszer se volt olyan,hogy le esett volna neki.Mindig vissza kérdezett,hogy tényleg?)Maga az,hogy hogyan közeledik másokhoz.Nem tud más szemébe nézni több ideig.Nem veszi észre,ha valami sértőt mond.(Pl.^nevem^ neked olyan érdekes fejed van,valamiért egy elfre emlékeztet.Nem vagyok sértődékeny,de azért ezt elég érdekes volt hallani.Másnak is mondot hasonlót,pl.hogy olyan béka feje van.Mikor mondtam,hogy ez sértő akkor pedig csak nézett,hogy nem annak szánta.)
2020. máj. 26. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!