Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vagjam le a kutya kormet?

Hogy vagjam le a kutya kormet?

Figyelt kérdés

Egyik kozmetikus sem vallalja a koromvagast a kutyamnak (!)

Az allatorvosok sem tudtak.

A kozmetikat szepen turi, de ha a kormet akarjak levagni akkor sir kapalozik es morog.

Mi tevok legyunk?



2021. szept. 13. 17:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
De inkább ne próbálgasd mert ha mozog akkor rossz helyen vaghatsz bele és rosszul sülhet el!
2021. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

S Nikolas Nick, köszönöm, hogy privátban zaklatsz, azzal, hogy egy utolsó állatkínzó vagyok és kössenek fel engem, ilyen jót rég röhögtem.

3as voltam.

2021. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne vágd le neki.
2021. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Először is karom, nem köröm. Van egy vonal, az alatt lehet vágni karomvágóval. Lehet venni állatos boltban. (nem körömvágó, az az embereknek kell).

Lehetőleg először szakember mutassa meg a határvonalat!


Csak pár mm-t tudsz levágni a leghegyéből. Én milliméterenként szoktam a farkaskarmokon vágni. Akkor szépen látszik, meddig lehet vágni.


Remélem, nem tőből akarod levágni!!!

2021. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

,,de ha a kormet akarjak levagni akkor sir kapalozik es morog."


Ezzel szépen leírtad az én kutyám viselkedését is :D Állatorvosnál is ezt csinálta első alkalommal, de a doki 2 perc alatt levágta mégis a körmét. Második alkalommal már alig tiltakozott a kutyám.



Mivel ilyen a kutyád, hogy nem hagyja, szerintem te próbálkozz vele. Keress olyan orvost aki le tudja vágni a körmeit, annyira nem nehéz ez hozzá értőnek.

2021. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
87%
*te NE próbálkozz vele
2021. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
81%
Miért ír mindenki körmöt? Ennyire nem tudják a mai fiatalok, hogy karma van, nem körme? Durva...
2021. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Dragam ki mondta h verzes utan lekell vagni?
2021. szept. 13. 20:17
 19/32 anonim ***** válasza:
87%
7es vagyok. Figyi, írtad a vérzéscsillapítót.... Szépen kérlek, ha nem vagy biztos a dolgodban NE vágd le neki!! Ha sokat vágsz fájdalmat okozol neki, nem kicsit!!! Nekem 35kgs kutyám van, nagyon nem akarta,h a doki levágja a karmait! De megoldottuk! Én fogtam a kutya fejét, testét, ő meg fél pillanat alatt végzett!!
2021. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor probalunk tobb kozmetikust hatha valaki letudja vagni
2021. szept. 13. 22:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!