Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vagjam le a kutya kormet?

Hogy vagjam le a kutya kormet?

Figyelt kérdés

Egyik kozmetikus sem vallalja a koromvagast a kutyamnak (!)

Az allatorvosok sem tudtak.

A kozmetikat szepen turi, de ha a kormet akarjak levagni akkor sir kapalozik es morog.

Mi tevok legyunk?



2021. szept. 13. 17:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
84%
Remélem sikerül.
2021. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
81%
ha kozmetikus vállalja, ajánlom, te ne legyél ott. Némely kutya a gazda nélkül szinte kisanygyalként viselkedik.
2021. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
59%

A nevelés esetleg nem opció? Normálisan megnevelni a kutyát, hogy hagyjon mindenféle egészségügyi beavatkozást?

Tudom, hogy ez idő-, és energiaigényes, hogy ehhez kell egy nagyfokú intelligencia is a gazda részéről, de azért gondold át. Sokkal könnyebb lenne, ha a kutya megtanulná, hogy egyszerűen hagyjon mindent neked.

2021. szept. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó, lehet egy kutya megnevelve akárhogyan is ettől függetlenül ő sem tűr el mindent.

Te hagynád valaki olyan dolgot tenne veled amirol azt sem tudod nem e a szemedet kaparjak ki vele?

A kutya nem tudja hogy mit csinálnak vele ő nem fogja fel hogy csak a karmait vágod le.

Nem tudja mit csinálnak vele ezért fél.

Valoszinuleg a kerdezo kutyusa sem esett at meg ilyenen.

Meg minden kutya más van amelyik halál nyugodtan viseli van amelyik nem.

2021. szept. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szófógadó a kutyám, de ezt az egyet nem engedi
2021. szept. 14. 07:16
 26/32 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó, a szoktatásról, tanításról nem hallottál? Ez is a nevelés része.

A kutya meg tudja tanulni, hogy karomvágás közben maradjon nyugton, hogy ott nem akarnak az életére törni.

Sok milliárd kutyát meg lehett már nevelni úgy, hogy higgadtan kibírja a karomvágást.

2021. szept. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
84%
Sok gazda a karomvágásnál erősen szorítja a kutya lábát. Ezt még a legszelídebb egyedek is nehezen viselik. Én úgy vágom: kutya áll. Mellső láb kissé hátrafelé megemel, majd nyisszant.Amikor még tanultuk, minden karom után leengedtem a lábát és kapott egy jutit.
2021. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
70%

27! Én meg az oldalára fektetem a mudit. Teljesen nyúljon ki a kutya. Nyugodtan fekszik, én meg lenyírom a farkaskarmairól a karmot.

Direkt nem vágattam neki le pici korában. Hisz rendben tudom tartani. Akkor meg miért csonkítanám meg?

Persze ő már 12 éves, megtanulta.

2021. szept. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
77%
Hát,ha már orvos se vállalja akkor te azt el se vitted oda..:'D
2021. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Oke orvsonal valoban nem voltunk, de 6000 ftot nem fogok fizetni egy korom vagasert!
2021. szept. 14. 18:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!