Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon rosszul van....

A kutyám nagyon rosszul van. Valaki tud segíteni? = (

Figyelt kérdés
Sziasztok. kutyám (tacsi) 13 éves. 3napja kezdődött ez a rosszul lét. először is: mikor még nemvolt "baja" egész nap állandóan ivott, nagyon sokat, bepisilt, ivott, bepisilt. utána elsőnap hányt, bágyadt volt, ivott kicsit megint hányt, bepisilt. elrohantunk állatorvoshoz, aztmondta elrontotta a gyomrát, de azóta is nagyon rosszulvan. ma már nem iszik, nem eszik! egész nap nem ivott. kedvetlen... én annyira félek... a kakija is nagyon "puha". Hogy vegyük rá h igyon egy kicsit? nemakarom hogy kiszáradjon, vagy akármi:s köszönöm aki segít.
2010. aug. 31. 12:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én a helyetekben az állatorvosi egyetemre mennék, bennük maximálisan meg lehet bízni.
2010. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A húslevest tényleg próbáld meg. Az én kutyámat műtötték, és azt hittem, hogy meg fog halni, olyna rosszúl volt. Én is nyaggattam a dokikat:) Ha alszik, az jó!!!! A fájdalomcsillapítótól is lehet egy kicsit nyugisabb... Az én kutyám szedett antibiotikumot, lázcsillapítót, fájdalomcsillapítót. És egész éjjel aludt, és egész nap. Nem evett nem ivott. MEllette voltam éjjel nappal. ITatni kell, magától sajnos nem fog!

A rízs és a hús nagyon jó!!!!! Én konzervet adtam neki azokban a anpokban.

A húsleves ráadásul még tápláló is. Próbáld meg....

Szorítok.

2010. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
elvittük dokihoz, most egy másikhoz ugyanabban a rendelőben... kiderült hogy méhgyulladása van:S holnap műtik szegénykémet=( nagyon félek, mert a szíve sem a legjobb, 3éve kiderült, hogy egyik szívbillentyűje nem zár rendesen:( orvos ztmondta 95% hogy sikeres lesz a műtét, remélem az lesz...
2010. aug. 31. 19:58
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát szorítok nagyon... tudom mit jelent, ha műtik a kutyádat... Két kutyámat is műtötték. NEhezen viselték, de túl lettek rajta. Bár ők nem voltak idősek. Bár tacsi kicsi kutya, továb élnek, mint pl az labradorjaim. NAgyon nagyon szorítok. Elmondani nem tudom, hogy mennyire átérzem a problémádat.. És az aggodalmadat...

Kicsi tacsi erős kutya:)

2010. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, aranyos vagy :) örülök hogy a te kutyijaid jól lettek utána, remélem enyém is jól lesz majd... most evett pár falatot a kezemből, nem sokat, de legalább valamennyit... inni még mindig nemakar, viszont doki adott neki infúziót, szóval kiszáradni nemfog.. holnap is kap műtét előtt infúziót...
2010. aug. 31. 21:32
 16/21 anonim ***** válasza:

Az infúzió az jó. Sokminden van benne, és akkor nem baj, ha nem iszik annyit, hiszen a folyadék pótolva lett... Figyu, írjál, hogy mi lett a kutyáddal.

Én annyit tudok mondani, hogy az egyik kutyám hamar túl jutott rajta. A másik nagyon nehezen. Megviselte... Volt egy mélypont, de másnap meg nem lehett lelőni, olyan virgonc volt.:) Aztán utána teljes gőzerővel javult:) Szóval csak azt akartam mondani, hogy azért mert átmenetileg rosszabbul van, az még nem biztos, hogy baj. Nekem ezt nem mondták, így aggódtam nagyon. Gondoltam ezt leírom, de mindenképpen beszélj majd az orvossal. Kérdezd meg, hogy mi normális, mi nem, mire kell figyelni...

Szorítok:)

2010. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

na, ma műtötték reggel, és hát most eléggé sokat alszik, meg bevan dagadva az egyik lába:S nemtudom mitől, lehet az infuzió miatt? de remélem jól lesz, a műtét sikeresvolt, remélem baj nem lesz... enni még nem akar, pedig doki mondta h adjunk neki kaját mert ennie kell... hát remélem fog majd azért..

és köszi, hogy ilyen aranyos vagy :) jólesik.

2010. szept. 1. 18:15
 18/21 anonim ***** válasza:

Én a kutyákkal vagyok:D Szóval, még egy jótanács,mindenképpen csináld amit a doki mond, és ha valami nem klappol, akkor kérdezz rá.

A húsleves mellett még mindig kardoskodok:) Az enyém csak azt volt hajlandó meginni:) Aztán amikor már jobban lett akkor a vizet is, de minden kutya más:) LEgyél vele sokat:) Meg fogja hálálni a türődést:)

2010. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kicsi tacsi hogy vagy?
2010. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
ma már jobban van. óránként elfogad pár falat kaját, vizet azt rendesen iszik, és néha néha kijön a helyéről mászkálni=) labdázni is próbált, de elfáradt. de azthiszem mostmár napok kérdése és önmaga lesz..=) köszönöm mindekinek aki drukkolt, aranyosak vagytok.:)
2010. szept. 3. 00:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!