Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Korcs kutyám van. Most érezzem...

Korcs kutyám van. Most érezzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lehet hogy csak én "érzem rosszul" de szinte sehol nem látok már korcs kutyát gazdinál, mind valamilyen fajta...és mintha sokan lenéznének érte, és úgy mennek arrébb tőle mintha valami fertőzött lenne.

De van aki meg kérdezi milyen fajta, mondom, fogalmam sincs milyen keverék, erre mondja: aha...hát gondolta ő...

Van olyan is aki normális, de ők azt mondják minden fajta tulajdonképpen keverék.


2011. júl. 26. 14:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad rosszul. A keverék is kutya, sőt, az sokkal szívósabb, erősebb, mint egy fajtatiszta, mivel a tisztáknak rengeteg öröklött betegségeik vannak.
2011. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Ha szereted azt a kis állatot, légy rá büszke és ne törődj mások véleményével!
2011. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
Nem szamit hogyha korcs...egyaltalan nem ciki...a keverek kutya is ugynaugy jatszik es ugyanugy tud szeretni teged...es remelhetoleg te is igy erzel...de ha igy szegyeled akkor lehet h te nem szereted igazan...megegyszer mondom nem ciki:d;;)
2011. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
100%
Szerintem azok a legédesebbek. :-)
2011. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs hogy korcs! Nem kell nagy tehetség belátni hogy minden kutya keverék.
2011. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Szerintem xard le, mint mondanak a többiek. Mindegy, milyen fajta a kuty, egyáltalán, fajta-e, amíg a gazdája szereti.
2011. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
sokkal több a keverék kutya mint a fajtatiszta.. én nem tudom te hol laksz de a környékünkön az enyémeken kívül szinte alig van fajtatiszta kutya..ezért nem kell magad rosszul érezni, a te kutyád szeresd úgy ahogy van...kit érdekelnek mások?
2011. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük,és ne érezd rosszul magad emiatt.Az a afontos,hogy te tudd,hogy ő valóban keverék,de iszonyat aranyos és kedves:)
2011. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Eggyáltalán nem kell rosszul érezned magad!!Ö is ugyanolyan állat mint a többi,attol még lehet ö is aranyos stb..söt a keverék kutyák sokkal szívosabbak, tanulékonyabbak,okosabbak mint egy fajtiszta.
2011. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Hát nekem van egy fajtatiszta kutyám, meg egy extrakeverék. =) Az azt jelenti, hogy már a jóég se tudja megmondani, hogy milyen kutyából lehet. Viszont mindkettő ugyanolyan kutya, és szerintem ezért nem kell, hogy rosszul érezd magad.
2011. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!