Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nagy vagy a kisebb kutyákat...

A nagy vagy a kisebb kutyákat bírod?

Figyelt kérdés

Én inkább a nagytestűeket. El nem tudom képzelni, hogy befordulok a kocsival a házam elé, és akkor egy csivava pattog ott nekem kaffogva.

Ha erre gondolok mindig elröhögöm magam:D xD


2010. aug. 31. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Közepes és átlagos kutyákat bírom, sem a törpéket, sem az óriásokat nem.
2010. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy milyen,csak kutya legyen...Imádom az ici-piciket és az óriásiakat is..
2010. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Westim és beagle-m van.


Eleinte nagytestűt akartam, néha a beagle is akkorákat ránt ha meglát egy macskát...


Egy németjuhászt vagy egy labradort nehezebben tudnék visszafogni, ha meg akarna támadni egy kutyát vagy szaladni egy macska után..

2010. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az összeset imádom magasságtól függetlenül!

Most egy shih-tzu-m van, de amint elköltöztem itthonról lesz mellette egy boxer is :)

2010. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Volt már német dogom, most yorkshire terrierem van, legközelebb 2 salukit szeretnék:) Dea kistestűek közelebb állnak a szívemhez.

Egyébként a kistestűek nem az udvaron kaffognak, nem véletlenül tartják őket lakásban.

2010. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mi számít nagynak. Igaz nekem egy beagle-m van de jobban tetszenek a nagytestű kutyák. Nem is az hogy jobban tetszenek de vennék még egyet akkor valami nagyobbat :)
2010. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak a közepes és nagy kutyákat szeretem:)


Bocsánat, de nem tudnám elképzelni, hogy egy kis törpe kutyussal futok a mezőn:) Attól függetlenül biztos édesek, de nekem csak a nagyobb kutyák jönnek be:D

2010. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 riita. ***** válasza:

Minden kutyát szeretek.

A csivavától a dogig.

Jelen pillanatban beagle kutyám van (keverék).

De szeretem a skótjuhászt is és a tacskót is,a keverékek meg imádom.


Számomra nem a kutya mérete a lényeg.

2010. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van a városunkban egy ember akinek van egy Bolognese-éje és minden nap futnak, bicikliznek, sétálnak.Pedig az Északi kh.ban lakunk és még rossz időben is.Érdekes hogy ennyit bír futni, de hozzászokott.:D
2010. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem egy kutya 3 kg fölött kutya

alatta csak kuty

2010. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!