Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lesz a viragnak, ha...

Mi baja lesz a viragnak, ha lepisili a kutya?

Figyelt kérdés

Ma beszolt egy oregnenike, hogy meg ne lassa megegyszer, hogy oda pisil a kutya, hat meghalnak a viragok...


Egy panel lakas elott van egy kis resz, ahol mindenfele novenyek vannak...


En nem tudom, de a kutyak nem savat hugyoznak, hogy elpusztuljon tole a virag vagy nem ertem, az eso is odaesik, nyaron a klimakbol tobb liter kondenz viz aztatja a viragokat...

Masreszt meg ez egy lakotelep nagyon sok kutya pisil oda nap mint nap, nem hiszem, hogy az en kutyam uj helyre pisilt es nem hanem valamelyik masik kutyaera, es tobbszor pisilt mar oda es nem lett semmi baja a novenyeknek (es nem kiasta vagy szetbarmolta, ugy hogy nem ertem minek szolt be)


Fontoskodo nenike volt vagy tenyleg lesz valami baja a viragnak, ha odapisil a kutya?



2021. szept. 20. 20:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%

17

"A kérdező utánakérdezett legalább a témának, de a legtöbb ember egy ilyen után csakazértis csinálná tovább, mert kapja be a hülye vénasszony."


Gondolom téged az se zavar, hogy a kérdező még most sem ért egyet a válaszokkal.

Nem tud különbséget tenni a desztillált víznek minősűlő eső és kondenzvíz, valamint a büdös, savas, nitrátos kutyahúgy közt.


A vérében van a rongálás és ha szólnak érte, akkor még ő van felháborodva.

Nem olyan ritja hozzáállás egy bizonyos népcsoport körében.

De a beszólogatásai is cé kategóriásak.

2021. szept. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

21. te egy mániákus vagy :D


"Gondolom téged az se zavar, hogy a kérdező még most sem ért egyet a válaszokkal."

-Ezt bizonyítsd kérlek! Mert sehol nem írtam, hogy köszi a válaszokat, de szarok bele továbbra is sőt most már direkt csak oda fogom hugyoztatni a kutyám...


"Nem tud különbséget tenni a desztillált víznek minősűlő eső és kondenzvíz, valamint a büdös, savas, nitrátos kutyahúgy közt."

Te honnan veszed, hogy én nem tudok különbséget tenni? Miből szűrted ezt le? Azért írtam ki a kérdést, hogy tudjam mi van a kutya hugyában ami annyira árt a növényeknek...


"A vérében van a rongálás és ha szólnak érte, akkor még ő van felháborodva."

Így van a véremben van:D Főleg, hogy amúgy szerelőként dolgozok:D De örülök, hogy te ezt így megállapítottad. És nem csak szólt, hanem beszólt a néni, te nem tudsz különbséget tenni, a "megne lássam mégegyszer" és a "kérlek, legközelebb ne ide hugyoztasd a kutyád, mert árt a növényeknek, mert a pisi tele van savas dolgokkal...


Szidj nyugodtan, de el kell szomorítsalak 100% magyar származású vagyok, te büdös rasszista majom, a saját népcsoportodat szidod:D


Szerezz valami életet, és tanulj meg szöveget értelmezni, mert agyilag nagyon le vagy maradva, kb. a nénike és azok a roma származású emberek szintjén akik viselkedésükkel kiérdemelték, hogy utálják őket és ezáltal rendesen élő, beilleszkedni próbáló társaikat szintén utáljak az olyan agyhalott élettelen fogyatékos nethuszár majmok mint te:)

2021. szept. 21. 08:50
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondanam, hogy az a kis kert reszecske kozoskoltsegbol van fent tarva, szoval az en penzem is benne van..."

Szóval felhatalmazva érzed magad, hogy rongáljál.

Meg ez arra is utal, hogy nem tudsz különbséget tenni magán és köztulajdon között.


Legközeleb te is hugyozz oda, hiszen a te pénzed is benne van a közösben!

2021. szept. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy magyar vagy, de átvetted a cigány viselkedést, illetve gyűlölködést. Nem az a válaszoló vagyok akinek írtál.
2021. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
"Ezt bizonyítsd kérlek!" Elég egyértelmű mikor annak az egynek helyeselsz aki menteget.
2021. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Látom, törölték a hsz-mat, persze, a “rák egye ki a beled”, meg a “ büdös rasszista majom”, az maradhat.
2021. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!