Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős labrador kutyának milyen...

Idős labrador kutyának milyen minőségi tápot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Keveset mozog, hízékony.
2021. szept. 20. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Light vagy senior tápot.

Nem tudom, mennyire számít a pénz, van-e valami allergiája, de pl a Brit Care tápokat nyugodt szívvel tudom ajánlani bármilyen kutyának.

2021. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat, kihagytam ezeket az infókat. Pénz nem számít, minél jobbat szeretnék adni neki, allergiája nincs. Köszi :)
2021. szept. 20. 21:26
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem mozog eleget (akkor nem setaltatod eleget!) ... ez ilyen roppant egyszeru.


Biszont ha nem mozog tul sokat, akkor kajara sincs szukseg annyira mint egy aktiv kutyanak.


Bagy adjd neki kevesebbetm vagy adj neki dietas kajat, vagy fozz neki egeszseges hazi kosztot ... de a legjobb, ha SOKAT SETALTOK ES LABDAZTOK!

2021. szept. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom sokat sétáltatni mert sajnos diszpláziás, sokszor fáj neki a csípője (mielőtt ebbe is belekötsz, műteni ilyen idős korban már nem lehet, kap rá glyco flexet) A labdázás meg nem is érdekli már.
2021. szept. 21. 08:40
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha diszpláziás akkor csont soványra kell fogyasztanod. Sajnos nincs mese. Nagyon rossz lesz, de muszáj. Jó lenne ha utánanéznél a helyes nyers etetésre, táppal baromi nehéz lesz. Azért nem lehetetlen, csak kevesebbet kell neki adni. Mindenképpen gabonamentes tápot keress (a brit ezért nem jó).
2021. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyers etetésre 13 évesen már nem szívesen szoktatnám rá, de ha nincs más megoldás, és esetleg még többen is ajánlják, akkor meglátom.
2021. szept. 21. 10:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ebben kevés a fehérje és a zsír, senior, középkategória.

2021. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy inkább ezt:

[link]

Prémiumtáp, csak kis barna rizs és köles van benne, mint gabona, seniortáp, kevés zsír és hidegen sajtolt, nem olyan kemény a tápszem.

2021. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. szept. 21. 12:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Brit Care Seniort csak ajánlani tudom! 12 éves labradoromat etetem vele
2021. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!