Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma voltunk ivartalanításon,...

Ma voltunk ivartalanításon, nőstény 3 éves mentett kutyussal. Jól nevelt, engedelmes kutyusról van szó. Miért támad?

Figyelt kérdés

A helyén fekszik, én ülök a széken, figyelek rá. És egyik pillanatról a másikra felébred, teljesen megvadul, nekem támad...

Véraláfutásos lett az egész karom... Nem félek tőle, de aggódok érte.. normális ez ivartalanítás után? :(



2021. szept. 23. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha még nem tisztult ki a tudata altatás után előfordulhat a nem jellemző viselkedés, de ez a semmiből támadás kicsit furcsa.
2021. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem sz ivartalanítás miatt van. Vagyis csak részben. Kiszolgáltatottnak érzi magát, ezért félelemből támad
2021. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Próbálok figyelni rá teljesen, reggel óta semmit sem csináltam, nem ettem nem ittam, még mosdóba sem mentem ki... 🥺

Nagyon fázik, próbáltam betakarni is, de nem fogadja el.. 🥺

Remélem hamar rendbe jön, rossz így látni 🥺

2021. szept. 23. 14:00
 4/16 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Fájdalomcsillapítót nem kaptatok? A hidegrázás a fájdalomtól is lehet.
2021. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem kaptunk... amit nem is értek.. dehát nem én vagyok az orvos.. :(
2021. szept. 23. 14:04
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan az lesz a baj,mint a másik gazdinál.Túl babusgatod,túl aggódod.Nem ő az első ivartalanított szuka,hagyd egy kicsit békén ameddig lenyugszik.

Fél,és most tőled is,mert nem tudja mi van.

Te meg úgy viselkedsz vele mintha halálos beteg lenne vagy rosszat tett volna,ki sem mész onnan csak bámulod,nem tudja hova tenni.


Az állatoknak is szüksége van magánszférára,főleg ha felzaklatta őket valami.

2021. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Hívd fel a dokit, kérdezd meg miért nem kaptatok fájdalomcsillapítót.
2021. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák nagyon érzik a hangulatot, érzéseket. Azt érzi rajtad hogy ideges vagy és ettől megijed, és attól hogy el se mozdulsz mellőle, attól még stresszesebb lesz
2021. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Doki mondta, hogy estig legalább legyen mindig valaki mellette, nehogy kárt tegyen magában...

Nyilván csórikámnak holnap már nem fogok a nyakán lógni.. 😆

Igazából, mi mindig így szoktunk lenni, azért nem hittem, hogy árt neki... 🥺 Ő a helyén vagy a fotelban és meg az ágyon...

2021. szept. 23. 14:11
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Az érdekes,h nem kapott fájdalomcsillapítót!! Tényleg hívd fel a dokit,h adjon! Kitartás nektek. Holnap jobb lesz már.
2021. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!