Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma voltunk ivartalanításon,...

Ma voltunk ivartalanításon, nőstény 3 éves mentett kutyussal. Jól nevelt, engedelmes kutyusról van szó. Miért támad?

Figyelt kérdés

A helyén fekszik, én ülök a széken, figyelek rá. És egyik pillanatról a másikra felébred, teljesen megvadul, nekem támad...

Véraláfutásos lett az egész karom... Nem félek tőle, de aggódok érte.. normális ez ivartalanítás után? :(



2021. szept. 23. 13:46
1 2
 11/16 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz attól, ha ma agyonbabusgatod. A kutya nem hülye, pontosan tudja, hogy valami nincs rendben, hiszen egyrészt kába az altatástól, másrészt fájdalma van (az ivartalanítás komoly hasi műtét). Nyilván nem kell körülötte vernyákolni, de attől, hogy ott van a közeledben, nem lesz semmi baja. A fájdalomcsillapítóra kérdezz rá.
2021. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%
Ha rajtad is elvegeznenek egy divatmutet amihez semmi kedved, te is nyugos lennek...
2021. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, nekem a 13 éves kutyám is műtét után morgós volt (az életben nem morgott rám sose), de azért nagyon örült nekem amikor hazavittem a kórházból. Lehet tudod, de az emberek is lehetnek rettenetesen ingerültek mélyaltatás után, ez mellékhatása az altatószernek. Én a vakbélműtétem után kilöktem anya kezéből a vizet, hogy hagyjon már békén, pedig nem is emlékszem rá, és nem vall rám a bunkóság.
2021. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

Tök normális, nem tiszta a tudata, fájhat is neki.

Te is hasonlóképp reagálnál, ha mondjuk vakbélműtét után, kitolnak a műtöből, tiszta kótyagos vagy, de a kutyád felugralna rád, párod elkezdene ölelgetni...

2021. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem fájdalmai vannak, zavart az altatástól, a traumától. Esetleg meggyengült a bizalma benned.

Ha másnap is ilyen lesz, mindenképp hívd fel az orvost.

2021. szept. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mostanra már remélem jobb a helyzet!? Nálunk 13-14-ig volt műtét (más jellegű) és ezután hajnal 4, de inkább reggel 8-ra tért vissza az altatásból a tudata. De már este 20-kor volt farokcsóva, szóval remélem ilyentájt Ti is alakultok már. Jobbulást!
2021. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!