Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sáros kutyatappancsokra jól...

Sáros kutyatappancsokra jól bevált taktika?

Figyelt kérdés

Fél éve van egy kutyusom. Kertes házban lakunk, kinti- benti kutyus.

Jön ez az esős őszi idő. Ki hogyan oldja meg, hogy a lakás ne legyen csupa kosz, ha a kutyus bemegy? :)

(Megkérek mindenkit, hogy ne álljunk le azon vitatkozni, hogy a kutyának az udvaron van-e a "helye", vagy bent. Nálam bejöhet a lakásba, ezen nem fogok változtatni. Aki ezt nem tudja elfogadni, azt tisztelettel megkérem, hogy inkább ne írjon választ.)



2021. szept. 30. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Egy lavór az ajtó mellett langyos vízzel, és lábmosás, has letisztítása minden bejövetelkor.
2021. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Az én kutyám csak benti volt, de a napi 3x-i séta kijárt neki, esőben, sárban, hóban, fagyban. Ahogy beléptünk az ajtón, én azt mondtam a kutyának: MEGÁLL!

A kutyám mindig ugyanazon a helyen, úgy, hogy még én is be tudjak lépni, megállt, és várt. Volt egy erre rendszeresített kisebb műanyag lavór-féle, abba vizet engedtem, egyenként szivaccsal lemostam a tappancsait, megtörültem, és mehetett. Még a lábainak a sorrendjét is tudta, soha el nem tévesztette. És addig el nem jött onnan, amíg mind a 4 mancsa nem volt tiszta.

2021. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk van egy ilyen mancs mosónk(ajándékba kaptuk)

Készül bejönni,megáll az ajtót,mancs mosás és utána mehet

2021. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Előző vagyok

2021. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Hát benti-kinti kutyáknál neccesebb ilyenkor.


Mi lakásban lakunk napi 3 sétával, mi rögtön megyünk a fürdőbe,kabinba behopizni,aztán lemosom a lábukat,hasukat és megtörlöm törcsivel.


De ugye kertesháznál napi többször ezt eljátszani macerásabb.


Van ilyen mancstisztító pohár,elég sok helyen lehet már kapni.. Esetleg próbáld ki azt.


Vagy vizes lavor az ajtó mellett,meg törcsi,aztán bele állítani és megtörölni.

2021. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szuperek vagytok, köszönöm mindenkinek! 😊

Ezt a mancsmosó poharat én is nézegettem, de nem tudtam eldönteni, hogy érdemes lehet-e kipróbálni. De ezek szerint nektek pozitív a tapasztalatotok róla. 🙂

2021. szept. 30. 19:56
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a mancsmosó bigyót múltkor a facebookon is dícsérték többen is. Én is fontolgatom a beszerzést.
2021. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk bevált😊

3,4 vagyok

2021. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ne is mond ezt a latyakos vacak időt.Kis méretű kutyám van ez b*zdmeg hasa aljáig sáros minden körben.. :|

Nekem van több rongyom is,és egy mancstisztító vackom,azzal szenvedek minden ki-be járás után.

2021. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
:))) Persze tudom, hogy fura vagyok ... de en mar megtanultam a kutya mellett, hogy nem lesz steril a lakas mint egy bemutato teremben ... elunk ami kosszal is jar, ezert surubben takaritok. Gond nagyjabol letudva ...
2021. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!