Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sáros kutyatappancsokra jól...

Sáros kutyatappancsokra jól bevált taktika?

Figyelt kérdés

Fél éve van egy kutyusom. Kertes házban lakunk, kinti- benti kutyus.

Jön ez az esős őszi idő. Ki hogyan oldja meg, hogy a lakás ne legyen csupa kosz, ha a kutyus bemegy? :)

(Megkérek mindenkit, hogy ne álljunk le azon vitatkozni, hogy a kutyának az udvaron van-e a "helye", vagy bent. Nálam bejöhet a lakásba, ezen nem fogok változtatni. Aki ezt nem tudja elfogadni, azt tisztelettel megkérem, hogy inkább ne írjon választ.)



2021. szept. 30. 19:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A steril és a retkes között ég és föld a különbség.
2021. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A mancsmosó pohár naagyoon jó. Nekem 4 kutyám van. Képzelheted milyen jó... De a mancsmosó pohár megoldotta a problémát nagyjából. Nem kell mindig a fürdőbe rohangálni. És én utána a sáros, koszos vízzel megontoztem a növényeket. Praktikus. Amúgy 5 minute kraftson sok ilyesmi videó van
2021. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!