Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kaphatja vissza?...

Hogyan kaphatja vissza? (többi lent)

Figyelt kérdés

a rokonomnak volt egy goldene de szétrágott mindent meg sok kárt tett mert nem nevelte meg nem szedte össze utána a kakit. apukájának elege lett és el ajándékozták egy embernek aki cserébe egy kis tacskó kölyköt adott. nemrég engedte meg apukája hogy visszahozhatja a kutyát. de az ember nem adta oda mert ezt mondta: " Már nem adom vissza mert már megtanitóttam neki hogy mindenkit harapjon". (de ez mind hazugság mert amikor arra sétáltam sirt a kutya hogy simogassam meg vagy játszak egy kicsit vele) állitolag megrugta a kutyát aki hozzádölt a kukának ( ezt a rokonom osztálytársa mondta.)

de mégis hogyan lehet visszakérni a saját kutyáját??


2010. szept. 1. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen saját kutyáját???? odaadta másnak, már nem az övé
2010. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 riita. ***** válasza:
100%

Előbb kellett volna gondolkozni.

Már nem azért,de inkább elcseréli a kutyáját egy kicsire,mert nem képes megnevelni??

Egyiknek se való semmilyen kutya max plüsskutya,de azt is meggondolnám..


És nem a saját kutyája!!Mert neki adta másnak.

2010. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

már nem az övé..

amúgy pedig,szóljatok a rendőrségnek,hogy állatkínzó. ennyit tehettek és akkor hátha visszakapja.

2010. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az állat nem egy tárgy, amit ide-oda lehet dobálni! Egyikőtöknek sem adnék kutyát. És mi az hogy a golden retviever nem jó, mert neveletlen, de egy tacskó helyette megfelel? És ha ő is szétrág mindent, elajándékozzátok?? Inkább ne akarj kutyát....
2010. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Nem láttam, hogy a rokonról van szó. Ennek tekintetében rá vonatkozik, amit írtam. És amúgy ahogy a többiek írták, nem kérheti vissza az illető. Esetleg megveheti, de nem vagyok benne biztos, hogy jobban megbecsülné a kutyát, mint a mostani helyén.
2010. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kérheti vissza, úgysem adja vissza az az ember akinek lepasszolta.
2010. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ez a legszomorúbb... Én a kutyát sajnálom. Szegény nem tehet arról, hogy ilyen emberekhez került...

Az én kutyám kicsi korában tnkretette a gyönyörű rózsabokromat, kiásott egy óriási lyukat a kertben, lepisilta a fákat... De ő egy kutya. Én válalltam, én választottam. minden nyűgjével bajával együtt.

Miért nem változnak az emberek...? És gondolkodnak végre felelősségteljesen? Vagy ha nem képes megtanítani egy kutyát, akkor inkább ne vegyen magához állatot..

2010. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!