Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szeretne a kutyánk a...

Miért szeretne a kutyánk a vízaknába?

Figyelt kérdés
A 2 éves yorkink április óta van nálunk, és pár hete kezdte el, hogy fel kell neki emelni az akna fedelét, mert izgatottan kéri, és bámulja. Ha felemeljük, akkor is csak néz lefele, pedig semmi sincs ott pár csövön kívül. Gondoltunk arra, hogy talán láthatott korábban valamilyen állatot lemenni, de igazából normál esetben az a fém fedél mindig lent van teljesen, max valami kicsi gyík férhet be egy esetleges résen. Csak hát sok gyík van, a kutyák kergetik is őket, de az ilyesmit elfelejtik, nem jegyzik meg, hogy “na múltkor láttam ott egyet, akkor megkeresem”. Szóval mi lehet az oka?

2021. okt. 10. 23:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Hú, valamit kihagytam a kérdésből. Szóval miért szeretne mindig lenézni a kutyánk a vízaknába?
2021. okt. 10. 23:22
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Agytröszt... nem, nem jegyzi meg, de a szagot érzi. Béka, gyík, egér, patkány, süni...
2021. okt. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Terrier, aki egerészésre lett kitenyésztve, úgyhogy biztosan érez ott valami betolakodót.
2021. okt. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem oda szeretne kakilni kis szemèrmes kutya. Vagy àllìtsàl fel neki egy mobil wc-t csak wc papír mindig legyen bent. Hidd el nekem nagyon fogja imàdni ez tuti biztos!
2021. okt. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy van ott valami állat.
2021. okt. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Lehet hogy van ott valami elásva, és a szagát érzi.
2021. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Tuti kakilni szeretne oda!

Intézed neki a mobil wc-t!

Élete legszebb napja lesz. Szinte ki se fog jönni egész nap majd meglátod!

Wc-paírnak meg valami selymesebb legyen, hogy a kis popóját ne csípje ki!

2021. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!