Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adnátok jó ellenérveket? Hogy...

Adnátok jó ellenérveket? Hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés

Kicsit kutyabolond vagyok, rengeteg könyvet olvastam, filmeket, sorozatokat néztem, és nagyon örültem, amikor apa vett egy kaukázusi juhászt (az azelőtti kutyánk 12 év után meghalt, és olyan üres volt a ház, úgyhogy kinézte ezt a kutyát, hogy ne legyünk magányosak, és őrizze a nagy kertünket is).

Apa is állatbarát, anya is, de most apa venni szeretne egy szukát. Jó, persze, ebben nincs semmi, de megkérdeztem, hogy fogjuk megoldani tüzeléskor, és azt mondta, sehogy, kiskutyákat szeretne.

Mondtam, hogy ez szaporítás, azt mondta nem is értek hozzá. Most szeretném meggyőzni, hogy kiskutyák ne legyenek (másik kutyát szívesen látnék, szerintem felkészültünk rá).


2010. szept. 2. 05:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Nem a kutya bűne, ha sintértelepre, vagy menhelyre kerül.

Bizony nagyon sok fajtatiszta kerül oda, a tenyésztő sem törődik már vele.

De ne is legyen dolgod sérült kutyával!

Ahhoz szív kell, meg törődés, gondoskodás.

Nem a magadfajta pökhendi és nagyotmondó, de buta egyéneknek.

2010. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Kóbor kutya. A jó tenyésztőknél szerződés van, és egészségügyi garancia. Sőt ha tenyésztésre szánt egyedet veszel, és valamiért mégsem lesz megfelelő, arra is van. A szaporítóknál semmi nincs.


A menhelyek pedig oltva, és ivartalanítva adják ki a kutyákat.


Tényleg nem értem, hogy ennyire tájékozatlan vagy, vagy ennyire buta, vagy ennyire rosszindulatú.

2010. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
koborkutya, egyet értek az előttem szólókkal.te nem vagy jól tájékozott.
2010. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
jah, és a kislány ellenérveket kért, nem pedig érveket a szaporításhoz... még a kérdést sem érted.
2010. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Tyler913 ***** válasza:

Huu,most talaltam meg a kerdest.Par honap eltelt mar,ugyhogy kivancsi vagyok,van-e fejlemeny.

Nagyon remelem,le sikerult a lebeszelesi akcio.Sajnos valoban nem ritka a Te eseted,marmint hogy az idosebbek keptelenek felelossegteljesen gondolkodni,de orulok,hogy Te megprobalod helyettuk is.

Sajnos amennyire az ilyen embereket ismerem,apukad nem fog Rad hallgatni,mert "mit tudod Te,o az idosebb".Ezert en is csak azt tudom ajanlani,hogy vidd el apukadat egy menhelyre,ahol vele egykoru,hozzaerto emberek elmagyarazzak neki,miert NE szaporitson.

2011. márc. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!