Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg ennyire jó a kiképzö...

Tényleg ennyire jó a kiképzö póráz?

Figyelt kérdés
Érdemes azzal kezdeni a sétáltatást tanítani?
2021. okt. 12. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sok pórázt ajánlanak,kinek mi válik be.

Valakinek a retriever póráz,valakinek a fojtónyakörv,valakinek a sima textil.Kutya függő is,ha kölyök akkor egy sima textillel is meg lehet tanítani sétálni.

2021. okt. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Kölyök még
2021. okt. 12. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Én akkor egy egyszerű nekem szimpatikus textillel kezdenék.

Kutya sulival vagy józan paraszti ésszel,de simán meg lehet tanítani sétálni.

Ha húz nem engeded,más kutyák közeledtével rövidre fogod magad mellett,felenni semmit nem engedsz,és átjárók előtt leülteted.Kb ennyi ami fontos.Az átjárós is csak miatta fontos,hogy ne lépjen le a járdáról csak úgy a kocsik elé.:D

2021. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Lábmelletti sétánál sima textilpórázt használtam. A visszahívást a kínaikban kapható flexipórázzal tanítottam, amikor már jobban ment 20 méteres retrieverpórázzal gyakoroltunk, kiskorában azzak is úsztattam. Labradorom van
2021. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :) Nekem tacskóm lesz, 2.5 hét múlva érkezik
2021. okt. 12. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!