Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire lenne erre igenyetek?

Mennyire lenne erre igenyetek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy projektbe bele vágni ami nekem meg haveri körnek nagyon bejött.

Méghozzá kutyaház fűtést szeretnék gyártani. Nem kell drágára, meg aranyból készültre sem gondolni.

Igen, tudom a kutya megfázik. Viszont! Ez olyan 30 fokos felületet biztosít neki, hogy ne a -10 fokos vagy 0 fokos földre kelljen lefeküdnie.

Erre mennyire lenne igénye a kutyás népnek?

Akit érdekel dobjon egy üzit, és felvesszük a kapcsolatot!

Mondom nem kell ilyen extra drága dologra gondolni. Viszont a kutya egészségre sem veszélyes. Sem áram ütés szempontjából, sem megfázást tekintve.

A villanyszámlát sem terheli rettenetesen meg. Mérettől függően 30-100w/h



2021. okt. 16. 18:09
A kérdező szavazást indított:
Lenne rá igényem
Lenne rá igényem, de később
Már van
Nincs ilynre szükségem
40 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%

Ha lenne kertem sem zárnám ki a kutyám.Ergo nekem nem lenne túlzottan hasznomra.De üzletnek nem rossz.


Nyílván ez azoknak szól akinek kerti dísze van,de jó ha arra számolsz hogy egyre többen tartanak sokkal inkább benti,mint kinti kutyát,aki még kint tartja az sok esetben kutya házra sem költ,inkább össze eszkabálja.

Egy olcsó megoldásra esetleg hajlandóak kiadni,de erre se fogadnék a kint tartósok java részét tekintve.Me, jó van az úgy kint,majd fűti az élni akarás vágy a -5 fokban.:D

2021. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon sokan tartanak kint kutyát. Ennek nagyon sok előnye van mind a kutyának mind a gazdának, de azok a kutyák akik kint vannak általában ehhez vannak alkalmazkodva. Télen szerintem vennének belőle, de a legtöbb kint is tartható kutyának nem kell.
2021. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Szavazásnál nincs ilyen lehetőség , így leírom, szerintem lenne rá igény, nekem személy szerint nem, mert panelban lakunk. Ha meg kertes házba megyünk vendégségbe a kutyámmal, több napra akkor kizárólag olyan helyre ahová bejöhet a házba. (ha egy délutánra mondjuk akkor is csak kutyabarát házba :D )
2021. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Van kertem,de a házban van a kutya.Üríteni,és játszani jár ki.

Így nekem haszontalan.

2021. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Hungarocell a falapok közé, szalma a taljra. Van aki fűtőszálat rak a falba és a padlóba, de az első megoldás is tökéletes. Szerintem felesleges lenne ilyet csinálni
2021. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Már rég lehet kapni fűthető kutyaházat.
2021. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Melegről kimegy a hidegre a házából sztem nem kicsit fog megfázni...
2021. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
De eloszor is a kutya optimalis homersekletet kell csekkolnod mi az a hőfok amiben jól érzi magát utána ugy kell kialakitanod hogy legyen egy folyoso ahol fokozatosan csokken a homerseklet bar ez sem tul optimalis de jobb mint ha hirtelen melegbol hidegbe menne. Szoval legyen egy olyan resze ahol aklimatizalodik a kulso kornyezethez mert a te hőmérsékleti számértéked alapján ha a 30 fokból kimegy a -10 fokba nem csak hogy megfázik de komolyabb betegség lehet az ilyen hirtelen hofok valtozasnak.
2021. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván van egy viszonylag vékony réteg, akinek van igénye rá.

Nekünk bár van kertünk, a kutya télen-nyáron benn alszik.

Vannak, akik inkább áram nélkül oldják ezt meg (nálunk is ki van szigetelt kutyaház + ki van bélelve).

A kint tartott kutyák gazdáinak a nagy része szerintem nem foglalkozik ezzel (mert ha foglalkozna, annyi erővel be is engedhetné egy temperált / fűtött helyiségbe a hideg éjszakákra)

2021. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk apukám szerelte a nem használatos teherautó-tükörfűtő-lapot a cicaházba, hát neki eléggé bevált :)


Szerintem nem itt gyk-n találod meg az első kuncsaftokat.


Érdemes lenne inkább a lakhelyed szerinti facebook csoportban meghirdetni magad, ott fel tudod mérni, hogy hány embert is érdekel, tudjátok-e csinálni, megéri-e, és így lehet terjedni mondjuk a szomszéd településeken is.

2021. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!