Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogyan változott a...

Nektek hogyan változott a filmes igényetek, ahogy nőttetek? Írok alul példát.

Figyelt kérdés

Én gyerekkoromban a vígjátékokat és a kalandfilmeket szerettem a leginkább.

Majd jött az az időszak, amikor az akciót kezdtem el szeretni, majd utána mérhetetlenül elkezdtem szeretni a romantikus filmeket, mostanra pedig leginkább a mélyebb/sötétebb filmeket szeretem. Teszem azt régebben a háborús filmeket nem szerettem, mostanra szeretem. De a kedvenceim az életrajzi, krimi, thriller, dráma műfajok.


A horror az, amit sem korábban, sem most sem szeretem.


Engem nagyon zavar, ha buta poénokkal és felesleges macsósággal (ilyen szó létzik?) lebutítanak egy filmet.

Például a 22 mérföld, a Támadás a fehér ház ellen második része vagy a Venom az, amik nem túl régiek és beleesnek nálam ezekbe a kategóriákba. Sokkal jobbak is lehettek volna.

A romantikus filmek iránti rajongásom enyhült, de azokat a mai napig is szeretem, pedig rég voltam más serdülő. :)


2019. szept. 14. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nálam nem változott. A lényeg, hogy ne a valóságtól elrugaszkodott legyen.
2019. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenc műfajom ugyanúgy a fantasy, de mostanság nyitottam az életrajzi, musical-ek és a némafilmek felé.


A krimiket és thrillereket is mostanság kezdtem el szeretni, bár ennek valószínűleg az az oka, hogy pár évvel ezelőtt nem értettem volna őket.


18/L

2019. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem kiskoromban a dokumentum filmek voltak a kedvenceim. Ma már csak az igazán érdekeseket nézem meg.

Majd a horrorba voltam belebolondulva, az ilyen szellemes, démonos témába.

Majd áttértem a vígjáték és dráma, thriller irányába.

Legutóbb pedig a Marvel filmekbe bolondultam bele :D


Végül is én a ski-fi-ket mindig is szerettem (gyűrük ura, csillagok háborúja) csak senki nem volt, akivel nézhettem volna. A romantikus filmeket pedig soha sem szerettem, nekem az túl nyálas.


De most a 19es filmek nagyon bejönnek nekem, különösképpen azok, amelyekben a heteroszexualitáson kívül minden más is teljesen elfogadott és hétköznapi pl. Eufória. :)

2019. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elég nevetséges, de:

Gyerekként a családi vígjátékokat szerettem (Nicsak kibeszél filmek, Apád anyád ide jöjjön, Három férfi és egy kis hölgy, Szabadnapos baba, stb) illetve a Bud Spencer - Terence Hill filmeket.

Utána ilyen 8-12 éves korom körül egy-egy akciódúsabb. Mint az ötödik elem. De itt inkább csak a műfaj újdonsága hatott, nem voltam ezeknek nagy rajongója.

Utána egyrészt a fantasykat szerettem - bár filmben annyira nem is, inkább könyvben a mai napig. És amikért 13 éves korom óta rajongok, azok a mesék. Persze, gyerekként is szerettem őket, főleg a Barbie-kat, meg az ilyen minimaxos rövideket, de szégyen, nem szégyen, a Disney filmeket kiskoromnan annyira nem szerettem, csak a Kis hableányt.

De azóta teljesen rákaptam, majdnem sírtam, csak mert lesz új Disney hercegő jövőre, a Jégvarázs 2 előzetesét meg ezerszer megnéztem. Az idei Aladdint kétszer láttam a moziban. Télen Mary Poppins, Diótörő, Így neveld a sárkányodat 3 volt a programon. Én nem tudom, mi van velem, de kell a lelkemnek a cukormáz:D

18l

2019. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a vígjátékok csak kicsi gyerekként tetszettek. 14-15 éves koromtól kezdve a horrort, krimiket, thrillereke, komolyabb drámákat szeretem.
2019. szept. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokkal kényesebb vagyok a minőségre. Kiskoromban nem nagyon tűnt fel, ha egy film gagyi. Most azért elvárom, hogy egy filmben normális párbeszédek legyenek. Feltűnik, ha rossz a fényképezés, vagy a rendezés. Maga a műfaji érdeklődésem nem nagyon változott. Talán a bugyuta családi filmek, amiket kevésbé kedvelek most, mint régebben. A horrort én is utáltam mindig. De a gengszterfilmeket már 13-14 éves koromban is ugyanúgy imádtam, mint most.


Ja és annyi változás van még, hogy régen mindent szinkronnal néztem, most meg szinte mindent felirattal.


28/F

2019. szept. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!