Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet ez a...

Szerintetek mi lehet ez a kutyám bőrén? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mellékletben elküldöm a képet amit készítettem a kutyusom hasa tájékáról. (Illetve az oldal nevét a www. Után írjátok be kézzel mert nem lehetett vele kiírni a kérdést!)

[link]

A lényeg az lenne hogy, voltunk állatorvosnál.

Több alkalommal is. Mire azt mondják ez allergiától lehet.

Minden alkalommal fizetem a közel húszezer forintokat.

Javulás semmi. Sőt.

Próbáltam ki deríteni mi lehet a kiváltó ok.

Megvontam tőle a csirke húst mert olvastam hogy, több kutya is allergiás a csirke húsra.

Nem vált be.

Cortizon krémmel kenjük mert úgy látom némileg segít. Sokkal többet mint a "kék-fehér" krémek.

Elzártam a cicák közeléből.

Meg lett fürdetve már több alkalommal is.

Vettem neki szőrre-bőrre való vitamint a dokitól de semmi javulás.

Egyszer csak kijött egy kicsi kőr alakú piros, folt a hasán és azóta csak rágja és nyalja szüntelen.

Gondoltam megpróbálok véleményeket kérni tőletek hátha vannak illetve voltak valakinek hasonló gondjai a kutyusával.

Természetesen a bolhaírtó szerek szerepelnek a "próbálkozásai" listámon.

Avval kezdtem, hátha-hátha.

A kutyusom keverék, fiú, 3-4 éves és lakik mellette két másik családtag de nekik semmi bajuk hála az Égnek.

Légyszi akinek van ötlete mondja bátran.

Én csak köszönöm szépen.


2021. okt. 18. 01:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
[link] stb... Ezt írjátok be mert erre az oldalra tudtam képet feltenni.
2021. okt. 18. 01:44
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Olyan mintha megnyúlt volna ott a bőr (mint miután a kutya ellik és szoptat, neki is ilyen), és ki is lenne száradva.

Vittétek teljesen másik dokihoz is?

2021. okt. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van ez és rosszabodott vagy javult ezidő alatt? Ugye a banális okok ki vannak zárva, mint pl. fogyás? Ha semmitől nem javul, akkor lehet gondolni bőrdaganatra is. Meg kellene nézetni egy másik orvossal is, aki nem kér el 20 ezret egy szakvéleményért...
2021. okt. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az utóbbit sem tölti be, de így láthatatlanba mondanám a dokit.
2021. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen hogy, írtatok.

Megpróbálok mindenre válaszolni.

Na most Pufika nem fogyott.

Olyan mint volt.

A bőr igen, nyúlott és piros és ez úgy jutott el idáig hogy, állandóan rágcsálja és nyalogatja de nagyon.

Nem győzök rászolni.

Voltunk három orvosnál.

Mindenki az allergiát mondja és ebbe a húszezer be egy szuri is benne van. Viszont nincs eredmény és ezért is kértem ki a véleményeteket. Hátha látott vagy átélt más is ilyet a kutyával.

Kedves"utolsó" csak a www. Utáni szót kell átírni, beírni a többi marad úgy ahogy van.

Hiába tettem be a kérdésbe nem engedte úgy kiírni.

Ezért próbáltam utalni rá hogy, hogyan tudod-tudjátok megnézni a képet.

2021. okt. 18. 12:54
 6/11 A kérdező kommentje:

Tehát amit ide bemásolok azt a webcímet egészítsék ki egészre illetve rakd össze, úgy láthatod a képet.

Ha rendesen bemásolom egy szó miatt nem engedi kitenni az oldalra.

[link]

.eu/view.php?filename=250IMG_20211017_235342.jpg

2021. okt. 18. 13:06
 7/11 A kérdező kommentje:
Jelöld ki a fentebbi http: -től a végéig és másold be a keresőbe.
2021. okt. 18. 13:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Elmennék további másik állatorvoshoz, és megmondanám, hogy ha allergia lenne már elmúlt volna mert eddig allergiára kezelték és semmi változás, ergo, nem allergia.
2021. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jól tudod megoldani a linekeket. XD
2021. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Felhívtam neked a dokim,elküldtem a képet neki sms-ben.

Szó szerint idézni nem tudom,amire emlékszem azt megfogalmazom neked:


Érdemes lenne egy vérvételre elmenni vele,mert hormonális vagy anyagcsere probléma okozza a bőrön az ilyen jellegű elváltozást.Van,hogy emellé elszíneződés is társul.(pl sötét lesz ott a bőr)


Emellé társulhat több mindenre kiterjedő allergia,egy allergia tesztet is javasol.A két teszt eredménye ki tudja rajzolni a kutya problémáját és a megoldást rá.

2021. okt. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!