Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassuk le róla? Az...

Hogy szoktassuk le róla? Az eddigi tippek nála nem válnak be!

Figyelt kérdés
Kutyusunk 6 hónapos, és állandóan felugrál. Le szeretnénk róla szoktatni, pláne, hogy most jön az esős idő, tiszta sár a mancsa, és szépen rendbeteszi a ruháinkat! Meg ugye vendégekre is felugrál, azt meg nem mindenki viseli jól! Nálunk nem vált be, hogy hátat fordítunk neki, mert akkor hátulról csimpaszkodik a lábunkba. A fenekére piciket néha ráhúzok, de nem érti a szentem. Azt is javasolták, hogy finoman lépjek rá a hátsó lábára, ha felugrik. Nem tudom mit kéne tenni, nem akarom bántani, ha nem muszáj!köszi
2010. szept. 3. 10:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a hülye de nem értem mi ezen olyan nagy probléma. Egyszűen nem engeded hogy rád ugráljon, rászólsz keményen, leteszed a földre, lelököd, elfordulsz, elmész stb. És a vendégektől meg zárd el, aki hajlandó rá azt megkérheted hogy csinálja ugyanazt mint ti...
2010. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

minden találkozáskor hagyd figyelmen kívül amíg meg nem nyugszik teljesen (nincs beszéd, érintés, szemkontaktus)

amikor nyugodt akkor üdvözöld csak addig semmi csak haladj tovább, csináld a dolgod mintha ott sem lenne

2010. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!