Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem működik olykor a...

Miért nem működik olykor a kutyákban a chip?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 17:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__11433342-mit..


Gondolom, ez ihlette a kérdést. Te vagy a gazda vagy az egész csak kitaláció?

2021. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
14%
vagy a tolvaj, aki kibúvót keres, mert nem működik "olykor" a chip. Olykor meg ugye igen, megavul menet közben.... csak fedezni akarja a seggét hogy miért nem volt esze ágában sem megnézetni hogy van-e chip a kutyában, benyögné hogy elromlott a chip.
2021. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
4%
*megjavul
2021. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
Olyan nincs, hogy elromlik, olyan van valóban, hogy elvándorol. Menhelyen dolgozom, találtunk már a kutya mellkasán is chipet. A kutyában vagy nincs chip vagy nem lett "átkutatva" kellően.
2021. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ominózus kérdésben nem nem működik egyébként, hanem nincs regisztrálva (így gyakorlatilag funkcióját veszti).
2021. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka, de tényleg van hogy elromlik.

Állatorvosi rendelőben dolgoztam, nem érzékelte az olvasó a chippet, de a gazda is állította hogy van benne és az oltási könyvében is ott volt a szám és a beültetés dátuma. Megröntgeneztük a kutyát, ott volt...

2021. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg eset van, hogy hiába rakják a kutyába, nem regisztrálják be a chipet, így értelmét veszti a dolog, mert olyan, mintha nem is lenne. Én pont a kérdés miatt néztem meg az előbb a 7 hónapos kutyám miatt. Keverék, kinézetre az anyjára ütött, Golden Retriever, csak feketében. Erre mi van írva a fajtához? Mudi. 🤨
2021. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Na én is ettől félek.Elveszett a kutyám pár hónapja,azóta keresem.Félek elromlik a chip és nem lesz meg.Regisztrálva is van.Ha találnak hozzá olyan korrupt állatorvost,át is regisztrálhatják más nevére..sajnos
2021. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
11 Nem akartam offolni azt a kérdést az enyémmel.
2021. nov. 4. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!