Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám túltenni magam...

Hogyan tudnám túltenni magam a barátom kutyájának halálán?

Figyelt kérdés
Barátomnak volt egy amstaffja, nagyon hozzám nőtt, kedves, jó kutya volt. Két napja valami gyökér mérget dobott a kertbe és sajnos már nem lehetett megmenteni. 5 éves volt, én 3 éve ismertem. Nagyon megvisel a halála, ahogy a barátomat is. Hogyan tudnánk kiheverni a halálát?
2021. nov. 6. 14:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
24%

Oda figyeltek a kutyára legközelebb és nem cseszitek ki felügyelet nélkül.🤷🏼‍♀️

Ezen felül csak az idő segít.Nehéz túltenni magad mindennek az elvesztésén.

2021. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Részvétem az én kutyám 2 hónapja halt meg. Az idő segíteni fog de addig nehéz
2021. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
16%

Ezek szerint te még nem veszítetted el egyik szerettedet sem.

Mert ahhoz képest egy kutya elvesztése kb semmi..

2021. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
Sajnálom, de a halált nem lehet elkerülni, legalább nem szenvedett hosszan és most már nagyon jó helyen van az biztos.
2021. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
19%
Heverésszetek egész nap és nézzetek egy jó nagy tévét, dobjatok be 3 nagy sört és máris elfelejtitek.
2021. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
69%

Mennyi vadbarom, nyomorult van itt te jó ég. Kedves 5-ös, gondolom te jó nagy idióta lehetsz.

Kiheverni sehogyan sem lehet a halálát, idővel fog csökkeni a fájdalom. Elfelejteni nem tudod azt, akihez kötődtel. Az elengedés viszont egy szükséges rossz, hiszen így tudod elfogadni azt, hogy ő sajnos már nem fog visszajönni..

Amelyik meg mérget dobott a kertbe, remélem méreg lesz a vacsorája és örömmel táncolnak a sírja a felett, amikor eltűnik a Föld színéről :)

2021. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
60%

Részben egyet értek #3-mal. A kutya, hiába családtag, könnyebb elveszíteni mint mondjuk a gyerekét az embernek, vagy valamelyik családtagját. De még egy nagyon jó barátot is.

Tavaly halt meg a nagymamám, és hiába szeretem a kutyámat, inkább őt gyászoltam volna meg.

2021. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%
Köszönöm, bár gondolom, hogy magadból indulsz ki, de én is szép napot kívánok neked. (némi intelligenciát és empátiát is). Legyen veled az értelem! :)
2021. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%
A 7es gondolom az 5nek szánta a választ...?
2021. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
8. Miért, választani kellett? Vagy a nagyit gyászoljuk, vagy a kutyát? Mindkettőre nincs idő, mert sietünk benyakalni a következő felest?
2021. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!