Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám túltenni magam...

Hogyan tudnám túltenni magam a barátom kutyájának halálán?

Figyelt kérdés
Barátomnak volt egy amstaffja, nagyon hozzám nőtt, kedves, jó kutya volt. Két napja valami gyökér mérget dobott a kertbe és sajnos már nem lehetett megmenteni. 5 éves volt, én 3 éve ismertem. Nagyon megvisel a halála, ahogy a barátomat is. Hogyan tudnánk kiheverni a halálát?
2021. nov. 6. 14:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is neki szánta :D magával beszélget.. fontos az önismeret.
2021. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
18%
12. 👍
2021. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos ilyen az élet. A következőt tanítsátok meg hogy ne egyen meg akármit amit talál. Vannak erre trükkök, nézz utána.
2021. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
6%

#12 ha nem érted az üzenetet az nem engem minősít.

Nyilván nem választható, a kutyámat nem kellett meggyászolnom még. De ez egy példa, hogy kutyát könnyebb lett volna elveszíteni. Vagy te inkább a gyereket temetnéd, mintsem a kutyád?

2021. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
67%

1.-re.


És mit kellene csinálni a kinti kutyámmal? Üljek mellette egész nap?


Látszik, hogy nincs kutyád, csak egy féreg troll vagy, aki itt játssza a fotelállatvédőt. Rákos sejteket nevelj, ne állatot!

2021. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
9%

Kinti kutya? Az melyik? A bio riasztó,a kerti díszlet vagy a láncra kötött 'ne szökjélel'-féle kutyaház fogoly?


Meg is érdemli a leckét aki kiteszi a kutyát a kertbe,remélem egy életre szóló volt.

Portán az őrkutyát megértem,pásztor kutya se fog repesni az örömtől ha beviszed a házba,de minden más pont azért hal meg,mert olyanok kezébe került a sorsa akikre egy gyufaszálat sem lehetne bízni.

2021. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
27%
Ne keltsd, rontsd a hangulatot, ma 17:00-es. A kutya évtízezredek (!!) óta kinti állat, ne gyere a habzó szájú fotelállatvédő szöveggel, ami szerint "eZ ÁlLatKíNZáS".
2021. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
74%

19.-re.


A kutyám az én tulajdonom. Ott tartom ahol akarom. Nem te mondod meg, ugye? Ki a tököm vagy te, hogy másokat minősítesz?

2021. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
11%

Miért,te ki vagy,hogy téged nem lehet minősíteni?

Ugyan olyan szakadék mint a többi.Te is az vagy akinek kint lófrál kutyája-macskája Mucsaröcsögétől Hamburgig aztán ha elütik vagy valami baja esik mindenki hibás csak te nem,me' ezek kinti állatok szerinted és oda valóak.A kocsi az nem az úttestre való,de a buksi az had menjen,mert 100000000 éve még nyomokban farkas volt.

Nyomokban ugyan ennyi ideje te meg majom voltál,most mégsem barlangban és fák tetején tetvészkedsz,hanem otthon.

2021. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
22%
És hogy jön ez ahhoz, hogy az udvaron van a kutya, ahova való? Nem az utcán, az autók közt? Az udvarra dobta be neki a méregadagot egy bűnöző - és nem kis eséllyel szadista - hajlamokkal rendelkező egyén és erre áldozatot hibáztatunk?
2021. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!