Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kutyájukkal...

Mit gondoltok a kutyájukkal puszilózó gazdakról?

Figyelt kérdés

Most láttam a jelenetet az egyik budai kutyás plázában, hogy a gazdájával (az annak barátjára) várakozó kutya egy kis mosakodás végén belenyalt a segglyukába, utána kérlelőn a gazdajara nézett aki erre szájon/orronpuszilta.


Szerintetek ez OK?



2021. nov. 11. 19:47
A kérdező szavazást indított:
Számomra OK, en is csinálom
Nálam ez nem fér bele
Elvileg nem fér bele, de gyakorlatilag néha elgyengülök és van egy kis smár
37 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Fúj!
2021. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Fejére simán nyomok puszit (idegen állatnak nem, csak sajátnak, amiről tudom, hogy tiszta), de fordítva már nem, nem engedem, hogy nyalogasson, azt meg pláne nem, hogy arcon vagy szájon nyaljon. A másik ilyen gázos dolog, mikor mondjuk fagyizik a gazdi, és odatartja a kutyának, hogy belenyaljon. Majd eszik tovább. Na ez nagyon fúj. Nem mondom, hogy sose adtam neki fagyit vagy joghurtot, de maximum üres pohárba/tölcsérbe dughatja az orrát, ami utána kukába megy.


Sokaknak ez is undi, hogy én puszilgatom a kutyát/macskát, nekem ennyi belefér. Szigorúan smár nélkül!

2021. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Soha ne csinald seggbol szajba.

En a feje tetejere szoktam azert... nyalakodni meg nem hagyom az arcomat.

2021. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A gazda mentségére szóljon hogy ő nem látta amit én (ő a barátját nézte, én a kutyát). Szóval ő nem látta, hogy hol járt 5mp-cel korabban az az orr és szaj.. 🤣
2021. nov. 11. 19:58
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon szeretem az állataim,de "csók" nem fér bele(nálam). Va Valakinek ez tök oké,nekem nem.
2021. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
*van akinek
2021. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Imádom a kutyámat, se nem smárolok vele ... Szokott puszit adni, de nem a számba(ra) és ő is kap tőlem a fejére, pofijára. Mondjuk volt h ásítottam és belenyalt a számba. 😂 Azóta figyelek erre
2021. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a kutyákat, de nem, fujj. Néha a barátom mutogat olyan videókat, ahol direkt kitátja a száját a gazdi, utána meg vágja a pofákat ha a macskája belenyúlkál, beledugja a felét. Hát nekem ez nem vicces, undorító. Ennél már csak azok a videók a "jobbak" amikor a kisbaba szájába nyal bele a kutya a szülők meg röhögve nézik hogy de cuki, tovább tátog a gyerek hogy nyaljon még bele a szájába a kutya... (Nagy az isten állatkertje, és nem csak a négylábúak jó részét kéne ivartalanítani.)
2021. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Nálam ez nagyon nem fér bele. Még az sem, hogy egy kutya vagy bármi más nyalogasson vagy a kajámba egyen, amit én még utána fogyasztok. Szerény véleményem szerint házba sem valóak.

Rossz látni videóban, amikor valakinek össze-vissza nyalogatják az arcát, vagy a gyerek ételébe eszik és nevetgélnek.

Én egyébként nem utálom őket, de egyszerűen van bennem egy általános undor nyalogatással kapcsolatban. Az sem szeretném, hogy egy ember megnyaljon, nem értem, hogy egy állat miért lenne különb. Megmondom őszintén, hogy vendégségben én még szivesen le se ülök, de még a cipőt se szivesen veszem le, ahol bármiféle állat szabadon mászkál. Ételt és italt is kerülöm, ha lehet. Ha meg ugrik rám, esetleg megnyal, annál jobban kevesebb dolgot gyűlölök, de próbáljak mellékesen jópofizni, nem megsérteni a másikat. Megmondom őszintén, hogy annyira nem érdekel más mit csinál, felőlem a szarát is megeheti, amíg rám nincs hatással. Sokan érvelnek azzal, hogy mindenki úgy tartja a háziállatot, legyen az macska, kutya vagy bármi más, ahogyan akarja, de arra kérnék mindenkit, ha lehet, hogy hozzám hasonló vendégekre is legyenek tisztelettel.

Én ha simogatok egy állatot, elég alaposan kezet szoktam utána mosni és tartok egy tisztes távolságot tőlük, jelen esetben nem "kutyázom" össze magam teljesen.

Tehát nálam bármennyire is aranyos a házikedvenc, egyszerűen nem fér bele.

2021. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
9! Korrektül leírtad a véleményedet, ezért pacsi. De van egy mondat benne... A házba se való?! Hát de... Legalábbis szerintem, főleg télen a nagy hidegben vagy nyáron a nagy hőségben belehet engedni valahova őket, sőt be is kell... Remélem nincs állatod és nem is lesz soha! A többit, amit írtál azt meg tiszteletben lehet tartani... Ennyi
2021. nov. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!