Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever kutya honnan?

Golden retriever kutya honnan?

Figyelt kérdés
Goldent szeretnék tavasszal venni. Ki mit ajánl? Melyik kennel? Illetve kb.most milyen arban vannak? Nem kiállításra, nem munkara szeretnék kutyat. Valamint mennyivel elore kell szolni a kennelnek, kutyat foglalni?

2021. nov. 20. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jézusom, inkább a saját táplálkozásdora és életedre kellene koncentrálni....
2021. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne vegyél kutyát... én is sajnos ezt javaslom....
2021. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi ez a sok troll p*cs mostanában?

Eddig a farhátos barf volt amivel ki akartátok húzni a gyufát most a nem kell kutya,meg a büdös kutya lesz a sláger? :D

2021. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ha elfogadod, hogy egy kuyta fingik, büfös és büdös, akkor neked való.
2021. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Egyébként jokat nevetek, de egyben elszomorito is. Inkább örüljünk hogy azt kérdeztem milyen kennelt ajanlatok, nem pedig szaporitot!

Mindenkinek egyeni döntése hogy orokbefogad vagy vásárol, nyilván nyomos okom van h miert nem az első alternatívat valasztom.

De nyugi ugyis en szagolom majd a kutyámat nem te.. Amúgy meg sharpeiem volt tehat tudom milyen ha horkol, fingik, nyaladzik egy kutya. :)

2021. nov. 20. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!