Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet a baja a...

Szerintetek mi lehet a baja a kiskutyámnak?

Figyelt kérdés

Van egy foxi kutyusom 6 hónapos bele halnék ha meghalna mert tavaly volt egy ugyanilyen kutyusom és ő meghalt valószinuleg lenyelt valamit mert véreset kakilt hányt es biztos felsérette a belét mert mindig rágott fadarabokat ilyesmiket és meghalt szegénykém nagyon hiányzik. Elveszetnek éreztem magam minden napom szomorú volt. Nem szeretném ha ez újra így lenne ő a legjobb barátom!


Szóval ma elkezdett furcsán viselkedni mindig ugrál, harapdál, játszik. De most visszafogott furcsán viselkedik Nincs nagyon kedve semmihez. Egy-két csepp vér volt a kenelbe (a másik kutyámmal is így volt de o neki a kakija is véres volt és hányt) de kakilt és neki nem volt véres a kakija ugyhogy nem hiszem hogy ott lenne valami mert a fa házát rágja és azt hittem hogy lenyelt valamit és felséretette a belét de ha tudott kakilni és nem véres és a feneke sem akkor nem tudom enni is eszik nem hányt mert amásiknak ezek voltak a tunetei de ilyenek nincsennek nála! Nem tudom mi lehet a baja egyépként holnap jön hozzá az állatorvosbácsi de hátha észleltetek hasonlót kedvenceteknél és megtudnátok nyugtatni vagy segíteni mit csináljak!

Köszönöm!

Nagyon fontos lenne nekem ha meggyógyulna!



2021. nov. 20. 22:04
1 2
 1/19 anonim válasza:
90%
Ha jól értem, akkor láttál pár csepp vért és egy kicsit kedvetlen?
2021. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy kistestű kutya,mit keres kint? De fontos lehet..😒

Alighanem az előző kutyátokat vírus nyírta ki,nem lerágott fadarab.Kitakarítottátok azt a tyúkólat mielőtt új kutyát tuszkoltatok bele? Fertőtlenítés,dolgok cseréje meg volt?

Ha nem akkor a betegség ami a másik kutyát gyötörte idő kérdése volt,hogy a jelenlegi kutyába kerüljön.Elég volt ugyan ott megrágni a házat ahogy írtad is..

(Gondolom unatkozik,annyira fontos hogy foglalkozva is van vele az etetésen kívül..)


Minden oltása meg van? Féregtelenítve van? Mit eszik? Mennyire férhet hozzá más kívülről? Simán lehet méreg is.

2021. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

De ha szuka és valami szaporítós vagy talált kutya akkor akár idősebb is lehet mint 6 hónap.És akkor simán tüzelhet is,8 hónaposan ivarérett már sok szuka.

Az a kedvtelenséget nem magyarázza,de a vért igen.

2021. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mikor meghalt a mádik kutyus rogton Fertőtlenitovel lefertotleniteteuk kimostuk es 4 hónapra rá készultuk az új kiskutyára vettunk neki új házat 20000 ft ért ami le van szigetelve szigetelo anyaggal a legjobb minőségű tápot és húst kapja van vele fogalkozva mindennap megsétáltatom játszok vele jól mulatunk de annyira energia bomba hogy rág mindíg stb. Mindig van alatta meleg ruha


Oltàsa megvan, féregtelenitve is van! Nem nagyon férhetnek hozzá mert mjnd a két oldalrol van szomszéfunk és nem tud senki bejonni!

2021. nov. 20. 22:33
 5/19 anonim válasza:
20%
Nem is értem, hogy a 2-es miért őrjöng, mikor fogalma sincs arról, hogy mi a helyzet...
2021. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem te vagy, akinek tavasszal elpusztult a szapis, parvos kiskutyája?
2021. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok nekem tavaly foxi kiskutyám pusztult el!
2021. nov. 20. 22:45
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

De,alighanem ő az az is foxi volt.

És az a legjobb táp és hús se a legjobbat takarta..


A meleg ruhát cseréljétek le szalmára mielőtt bejön a hideg,mert át fog vizesesni,fagyni és fel fog fázni a kutya.Mehet bele jó vastagan.

Ha az oltásai megvannak parvo nem lehet,ha nincsenek akkor akár idősebb korban is elkaphatja és ugyan olyan súlyos.


A legjobb táp és hús mit takar,miért kap vegyesen enni? Csontot kapott,milyet és főve vagy nyersen kapta?


Nagyon sok oka van a véres székletnek a "semmi gond" kategóríatól a "búcsúzz el tőle" kategóriáig.

2021. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Megértem, hogy izgulsz. De itt ne várj bármilyen megnyugtató választ. Látatlanban még orvos sem tud mondani semmit a leírásaod alapján, nemhogy átlagos kutyatartók.

Menj aludni és holnapig bírd ki, amíg jön az orvos.

Majd írd meg, mi lett a diagnózis.

2021. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit keres egy foxi kint? Pláne kennelben?

Mit keres alatta ruha hideg időben? Azt akarod, hogy teljesen szétfagyjon és tönkre menjenek az ízületei?


Mi a fenéért nem vitted azonnal orvoshoz? Mire vársz? Annyira fontos neked, nem akarod, hogy baja legyen. De azért jó nézni, hogy beteg és szenved. Értem, hogy fáj kiadni pénzt az állatorvosra, de akkor inkább ne tarts kutyát!

2021. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!