Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet a baja a...

Szerintetek mi lehet a baja a kiskutyámnak?

Figyelt kérdés

Van egy foxi kutyusom 6 hónapos bele halnék ha meghalna mert tavaly volt egy ugyanilyen kutyusom és ő meghalt valószinuleg lenyelt valamit mert véreset kakilt hányt es biztos felsérette a belét mert mindig rágott fadarabokat ilyesmiket és meghalt szegénykém nagyon hiányzik. Elveszetnek éreztem magam minden napom szomorú volt. Nem szeretném ha ez újra így lenne ő a legjobb barátom!


Szóval ma elkezdett furcsán viselkedni mindig ugrál, harapdál, játszik. De most visszafogott furcsán viselkedik Nincs nagyon kedve semmihez. Egy-két csepp vér volt a kenelbe (a másik kutyámmal is így volt de o neki a kakija is véres volt és hányt) de kakilt és neki nem volt véres a kakija ugyhogy nem hiszem hogy ott lenne valami mert a fa házát rágja és azt hittem hogy lenyelt valamit és felséretette a belét de ha tudott kakilni és nem véres és a feneke sem akkor nem tudom enni is eszik nem hányt mert amásiknak ezek voltak a tunetei de ilyenek nincsennek nála! Nem tudom mi lehet a baja egyépként holnap jön hozzá az állatorvosbácsi de hátha észleltetek hasonlót kedvenceteknél és megtudnátok nyugtatni vagy segíteni mit csináljak!

Köszönöm!

Nagyon fontos lenne nekem ha meggyógyulna!



2021. nov. 20. 22:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Üzenetben már írt.A hús azt takarja étkezésnek,hogy csirke szárny tőt főznek ki neki.Na most az bőr és csont.Szerintem simán az is lehet a probléma,belső vérzést a legkisebb szilánkosra tört csont is okozhat,főleg kistestű kölyök kutyában.
2021. nov. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy szeretem... Egy kölyök foxi, aki beteg, de se állatorvos, se benti gyógyulás nem opció! Hadd szenvedjen, betegeskedjen csak odakint a hidegben.

Mert ugye annyira szeretik azt a kutyát... Ha meghal, majd jön a következő áldozat a házhoz.

2021. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

A foxterrier az kotorék eb, patkányoznak vele, vadásznak vele miért ne lehetne kint tartani?

Nem értelek titeket ezek a kutyák nem Yorkik stb. akiket ismerek van foxijuk egyiknek sincs a házban bent.

2021. nov. 21. 00:13
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

El vagy tevedve, nem kinti fajta, kifejezetten tilos kint tartani telen.

Neked amugy mi bajod van kerdezo? Szarul tartod a kutyat, az elozot hagytad meghalni, most se vagy hajlando orvoshoz vinni, moslekkal etetsz...

Minek neked allat?

2021. nov. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem hagytam meghalni volt hozzá orvos sok pénzt koltottunk és cseppet sem sajnálom a pénzemet ha kell az egesz penzemet oda adom! Sokkal fontosabb nekem a kutyám!

A pénz számomra csak egy ezköz ami szukséges a megélhetéshez de amikor vamelyik rokonom vagy házi kedvencem segitségre szorul gondolkodás nélkul kifizetek mindent csak hogy jobb legyen neki!

2021. nov. 21. 01:08
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy patkányoznak vele milyen alapon is jelenti azt,hogy kinti kutya? 🤣

Hogy az a kutya se tenyésztőtől van az holt biztos,úgy el zavart volna a világ végére,ha te kinti tartásra vennél foxit ahogy elő van írva.Megint a jó kis szapis kutyák,6 hetesen repülhet a tudatlan buta gazdához.

Ha elpusztul annál jobb,majd vesz másikat a buta malac a jövőhavi alomból..


Kellemetlen,hogy ilyen ostoba emberekből meg lehet élni,és egyben sajnálatos hogy ehhez állatok életét kell tönkre vágni.

2021. nov. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

De megfelelően nem tartanád a kutyát... Gyerek fejjel rengeteg pénzt (???) ráköltenél, de az, hogy az igényeinek megfelelően tartsd, az szóba sem kerül.

De komolyan, most a kutyád, egy kölyök foxi, akinek semmi aljszőre nincs, betegen kint van a kertben, egy kennelben, minden orvosi ellátás nélkül?

2021. nov. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz annak a kutyának, ha halálra fagy, mint hogy tovább kínozd. Hány kutyát fogsz még rossz tartással megölni?
2021. nov. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Mi újság a kutyussal? Mit mondott a doki?
2021. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!