Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy nagyon cuki kutyám de...

Van egy nagyon cuki kutyám de olyan neveletlen hogy azt nem lehet elmondani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több mindent csináltam hogy ne legyen az mégis az.

2021. nov. 30. 08:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom ahogy mondod😀
2021. nov. 30. 13:54
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Allitolag napi 4 orat foglalkozol vele (ezt ketlem, bocsi) akkor ebbe nem fert bele a normalis neveles eddig?

Setalni hogy-hogy nem tud meg, ha ennyit setaltatod? Gondolom tobb lesz ott a baj, mint amennyit irtal, de persze az, hogy hova kakil, szerintem pont nem annyira lenyeges jelenleg egy neveletlen kutyanal, mert kint alap, hogy felszedjuk, nem?

Ha nem birsz vele, kutyaiskola. Nem egy hulyeseg szerintem, nekunk is nagyon jol jott, sokat tanultam ott.

2021. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek elég sok oka lehet (nem megfelelő szocializáció, szorongás, dominancia-jelzés, jelölés, a borításnak feles energia, figyelemfelhívás stb. stb. stb.). Hívj ki egy trénert nézze meg, így a távolból elég nehéz sajnos tanácsot adni :(
2021. dec. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem összetett a probléma és ha 2 éves a kutya nem jutottál vele semerre,bocsi. Itteni tanácsoktól sem fogsz. Inkább magán trénert keress. Nem olcsó,viszont lehet 3-5 alkalom és teljesen megoldja a problémáidat.


Látja mit nem csinálsz jól,min kell javítani stb.


Most még fiatal,most még tudsz rajta változtatni,mert ha egyre jobban telnek az évek,egyre rosszabb lesz kezelhetetlen.


Fajta sem mindegy.

Lehet pont azt a fizikális és mentális fárasztást nem kapja meg ami mondjuk a fajtájához jelleméhez kéne.

2021. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!