Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy nem számít állatkínzásnak...

Hogy nem számít állatkínzásnak ma Magyarországon a kutya/macska vegán étkezésre kényszerítése?

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 15:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó, attól hogy van a vegán etetésnél rosszabb, még ez nem lesz jó. Ezt az indoklási rendszert csak a nagyon ostobák használják.

"Igaz, hogy verem a gyerekem, de a szomszédban a kölykök még enni sem kapnak, tehát nálam jobb körülmények vannak."

2021. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%
A vegán tápok nem számítanak teljes értékű tápoknak, azokat ki kell egészíteni mással. Vannak olyan egészségügyi problémák, amik miatt javasolt lehet, de csak ezzel etetni állatkínzás.
2021. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
16%

#11

Mégis mindig a vegán állatoknál merül fel az állatkínzás, az emberek 80 %-át mégsem támadják a silány táp miatt. Tegyük fel, hogy a vegán táp tényleg rossz, akkor is inkább így szólna a hasonlatod:

Majdnem mindenki éhezteti és veri a gyerekét, mégis csak engem szólnak meg, pedig én csak éheztetem.


#12

Ez nem igaz. Az a 4 %-nyi ín meg porc teszi szerinted teljesértékűvé? Ha ekkora kínzás lenne, akkor hogy képes egy kutya ilyen életmód mellett Guinness rekord hosszúságú életet enni.

2021. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
60%

13: egy, azaz EGYETLEN kutyáról van hír.


Ez alapján extrapolálni meglehetősen bugyuta gondolkodásmódra vall...

2021. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
19%

Egyetlen kutyát linkeltem, de ez nem jelenti, hogy csak egyetlenről van hír. Tessék, itt jóval több állatról is szó van:


[link]


[link]


Te tudsz olyan kutatást mutatni az ellenkezőjéről, miszerint baja lenne egy kutyának vegán étrenden? Mert anélkül elég butyuta gondolkodásmódra vall erre extrapolálni. :)

2021. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy szellemi fogyatékosok is tarthatnak állatot.
2021. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
87%
#15 egy húsevő állatot miért akarsz növényevésre kényszeríteni? Ennyi erővel a teheneket ne legeltessük mostantól, hanem adjunk nekik húst?
2021. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
23%
#17 megtörtént, így alakult ki a kergemarhakór.
2021. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a kérdést kb kéthavonta felteszi valaki és sosem tudunk egyről a kettőre jutni. Én vega vagyok, de a macskáim húsevők és a kutyámnak is megveszem a húst. Sőt, a férjemnek megfőzöm a csirkepörköltet.


Az a titka, hogy senkire nem erőltetem rá az étrendem vagy a világnézetem. Bár a kutyám imádja a zöldséget és a gyümölcsöt, mégsem etetném csak azzal, mert nem hiszem, hogy hosszútávon boldog lenne tőle.


Ennek ellenére volt nálam olyan mentett westie, aki mindenre allergiás volt, neki indokolt volt a vegán étrend állatorvosi javaslatra és folyamatos orvosi ellenőrzés mellett.


Ha olyan fasza lenne az étrend a ragadozóknak, akkor ugyanolyan fogazata lenne mindegyiknek, mint pl a lovaknak. A természet nem hülye, nem véletlenül rendelkezik teljesen más fogazattal a tehén és a macska.

2021. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te a kevés normális egyike vagy. Kemény tíz emberkét ismerek aki vegán: mindegyik erőszakos, egy családi vacsi közepén is képesek szidni a többieket hogy gyilkosok, meg undorítóak mert húst esznek (a vegánoknak külön van főzve, nem arról van szó hogy nincs nekik való kaja)
2021. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!