Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy nem számít állatkínzásnak...

Hogy nem számít állatkínzásnak ma Magyarországon a kutya/macska vegán étkezésre kényszerítése?

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 15:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
23%

Erről a kérdésről az jut eszembe, mint amikor a vegán gyereket akarják elvenni a szüleiktől, véletlenül sem azt, aki chipsen és kólán él és már általános iskolás korában kórosan elhízott.


#17

Sehol nem írtam, hogy növényevésre akarom kényszeríteni őket. Az én állataim sem vegán tápot kapnak. Csupán leírtam a tényeket, számokat, kutatásokat, miszerint teljesen egészséges egy kutya számára, ha valaki valamilyen oknál fogva vegán táppal eteti őket.


Az a gond, hogy a legtöbb ember eleve ellenségesen áll a vegánokhoz, vélt vagy valós rossz tapasztalatok miatt. És sajnos az emberek elsősorban érzelemből és nem értelemből vitáznak. Az összes hozzászóló ki van akadva, hogy milyen egészségtelen ez a kutyának. Miközben a számok egyértelműen mutatják, hogy nem az. Arra továbbra se válaszolt senki, hogy mi van a 4 %-os hús- (nak nem nevezhető állati szemét) tartalmú tápokkal. Jó reggelt, a háziállatok nagyrésze így is majdnem vegán! Arra a 4 %-nyi ínra és porcra van szüksége a nagy ragadozó állatoknak? Ha az állatoknak baja lenne a vegán táptól, akkor a pedigrések is egymás után hullanának, mint a legyek.


És akkor mégegyszer. Senki nem mondta, hogy vegánul kell nevelni az állatodat, hisz én sem teszem. Viszont gondolkodjunk már el, vizsgáljuk meg a számokat és higgyünk a valóságnak!

2021. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
64%

En is vega vagyok,de a kutya csak hust eszik . Semmi tap meg hasonlo szemet. Kezzel adom neki.


A kutya husevo. Nem vega. Meg is doglene,ha nem kapna hust.

2021. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 22-es! Te elolvastad az eddigi kommenteket? Linkeltem több kutatást, amelyben 100-nál is több kutyát etettek hús nélkül. Egyik sem döglött meg.
2021. dec. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
90%
23: te mit szólnál hozzá, ha téged pl. valaki szénával etetne...? Nem döglenél meg, de masszív emberkínzás lenne...
2021. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

#19: ez a normális hozzáállás.

Magánügy, hogy ki milyen táplálkozást preferál - senkinek nincs joga a másikra bármit is rákényszeríteni... De még csak kifogásolni sem, hogy egy _NEM_ vega/vegán mit eszik.... Ahogy a #20 is írja, folyamatosan agresszíven, támadólag szidják a húsevőket, és gusztustalan kifejezésekkel sokkolják a normális mindenevő embereket.

2021. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
71%
Menjél már a hóbortos elmerokkant édes-ádba, kedves 23as, a sok hülye vegán szarságoddal, hogy háziasított ragadozót miért jó vega/vegánra nevelni.
2021. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

#23

Több sebből is vérzik ez a hasonlat. Ha az eddigi ételem, amelynek 4%-a selejt hús származék, kapnék változatos jó minőségű növényeket, amelytől teljesen egészséges lennék és Guinness rekord hosszúságú életet élnék, akkor szerintem nem lenne rossz a helyzetem. :)

Mindenképpen jobb sorsom lenne, kínzásnak pedig semmiképpen nem nevezném.


#26

Tehát én leírom a pontos adatokat, számokat, bizonyítékokat. Erre te ideböfögöd, mindenféle alátámasztás nélkül, hogy ez hülyeség és neked van igazad. Sajnálom, ezzel nem tudok mit kezdeni. Erről írtabb fentebb, én vagyok az értelmi, te pedig az érzelmi vitázó.

2021. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
85%
És miféle vegán emberke fizetett az állítólagos kutatásért, hogy igazolja a baromságait?
2021. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Istenem.. mi oka lenne rá bárkinek? De persze, te átlátsz az összeesküvésen. Na menj inkább 5G tornyokat gyújtogatni, nehogy kisüssék az agyad.
2021. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!