Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harapos kiskutya? Mit...

Harapos kiskutya? Mit csináljak ha folyamatosan harap a kiskutyam? Nem tudom egyszerűen leallitani, es eléggé nagy fajdalmakat tud okozni. Ez nem fog örökké tartani ugye? és nem jelenti azt hogy agresszív lesz?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 19:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%
65 ezer? Az irreálisan sok. Még Pesten is 2000 ft körül szokott lenni egy alkalom, és erősen kétlem, hogy előre ki kéne fizetned 32 alkalmat, ilyet szerintem sehol nem kérhetnek. Kezdj el vele járni és fizess alkalmanként, akkor annyiszor mész, ahány alkalom épp belefér a büdzsédbe. Azért azt nem hiszem, hogy havi párezer forint olyan megterhelő lenne, vagy ha az, akkor tényleg ne tarts kutyát.
2021. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jaj ne okoskodj már. Es ne mondd meg ki tartson kutyát es ki nem. Ennyi hianya lenne, hogy nem viszem el iskolába, mas meg az oltást sem adatja be. Gondolkozz már
2021. dec. 1. 13:53
 13/13 anonim ***** válasza:
47%

Kicsit megrángatod a grabancát és otthagyod. Egy-két alkalom elég. (de azért legyen erő és határozottság!)

Esetleg probléma lehet, hogy morog, ha a kajája felé nyúlsz. Na, azt nem szabad hagyni. Akkor viszont tépd meg istenigazából. És vedd el a kaját. (nem írtad, milyen fajta, mekkora, de nyilván a mérethez kell igazítani az erőd) Én bullmasztiffnál, cane corsónál, amstaffnál alkalmaztam, tehát nem kellett finomkodni. EGYSZER kellett megtennem és kész.

Állatkínzó vagyok? A leggyorsabb, leghatékonyabb módszer, és ért belőle, hisz az anyja is így "büntette".

Nem szabad a kutyát zavarni az evésben? Jó, csak nehogy egyszer hirtelen ki kelljen kapni vmi veszélyeset a tányérjából.

Kutyaiskola nélkül is megy, csak ne feledd, hogy kutya, nem embergyerek.

Nekem a bullmasztiff volt az első, fogalmam sem volt semmiről. Kutyaiskolába már csak felnőttként vittem. Ajándékba kaptam, nem én vettem felelőtlenül.

2021. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!