Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itt mindenki csak jutalmazássa...

Itt mindenki csak jutalmazással neveli a kutyát, soha egy rossz szót nem szólnak neki?

Figyelt kérdés
Valahogy itt a kommentek között mindenki szent és csak jutalmazással neveli a kölyökkutyát, soha egy rossz szót nem szólnak hozzá, nem koppintanak az orrára, és főleg nem sóznak a seggére. A valóságban én ennek pont az ellentétét látom, szerintem nagyon kevés olyan birkatürelmű ember van, akinek nem durran el az agya, mikor a kiskutya századszorra is beleharap a századik “nem!” után, vagy mikor engedetlen, akaratoskodik. Én vagyok a szar gazdi, amiért ilyenkor meghúzom a grabancát vagy kap egy kicsit az orrára, vagy ez tök normális és mindenki csinálja? Olyat én még nem láttam, hogy ettől agresszív lenne egy kutya, tesómék kutyáját is ilyen módon nevelték és egy abszolút engedelmes, bújós kutya lett. Sajnos szerintem másképp ezt nem lehet, az én kiskutyám nem ért a szép szóból (mondjuk hogy is értene, nem emberből van), főleg, ha játék közben túlpörög.

2021. dec. 9. 07:32
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

#14

Jaj azért ne szédíts már, hogy a te kutyáid 10-15 hetes korukban egyszer sem haraptak meg, mikor a fogváltás időszaka alatt mindent is harapdálnak. A kiskutyák így játszanak, persze erről kell őket lenevelni, de azt nem hiszem el, hogy a tieid kölyökként kussban ültek a sarokban.

2021. dec. 9. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!