Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondanak olyat hogy a...

Miért mondanak olyat hogy a kutya szereti az embert mikor csak a kaja miatt szereti?

Figyelt kérdés

Nincsenek is összetett érzéseik csak buta kis ösztönlények...

Macskák jobbak


2021. dec. 9. 14:17
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
92%

Van egy vicc erre

Kutya:

A gazdám enni ad, helyet biztosít és szeret engem, ezek szerint ő az Isten.

Macska:

A gazdám enni ad, helyet biztosít és szeret engem, ezek szerint én vagyok az Isten.

Amúgy, van egy pár ilyen kis compilation, mikor kutyák hosszú idő után látják újra a gazdijukat, nem a kaja miatt másznak fel a nyakába.

És megsúgom a kutya ugyan úgy ragadózó, ugyan úgy megvan benne q vadász ösztön, csak a macska mindenhol kimászik mindenfelé kóborol, ha azt bezárnád úgy, hogy nem tud kimenni, az is éhen döglene, nem is értem a kérdést.

Vagy olvass utána Hacsi történetének, ő sem a kaja miatt várta a gazdiját évekig a halála után.

2021. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
A kutya gyámoo talan
2021. dec. 9. 14:35
 13/23 anonim válasza:
78%
Igen, van egy ismerősöm akinek a macskája csak kézből eszi meg a sonkát is, ha nem kézből van akkor nem eszi meg, inkább éhen pusztul, rendkívül önálló lényre vall xd
2021. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Kit érddkel a macska? Ti hasonlitjátok macskához. Akkor biztos okos a kutya
2021. dec. 9. 14:39
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
4-es,nem a kutyások hozták be a macska témát a kérdésbe, hanem ez a szellemi absniclni, aki feltette ezt a bárgyú kérdést. Olvasd már el még egyszer!
2021. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%
Az en kutyam kaja nelkul is szeret ... megolne ha a kozelembe jonnel, meg ha kaja lenne nalad akkor is!!! Szoval a kajadat feldughatod :)))
2021. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%

Akkor miért van több hajléktalannak kutyája, ráadásul sovány is mégis vele marad.

Szerinted miért?

2021. dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
89%

Drága kérdező. Javaslom a szüleidnek, hogy addig ne engedjenek a gép közelébe, amíg legalább elégséges szintig nem megy a nyelvtan. Karácsonyra pedig Barbi kocsi helyett inkább helyesírási kéziszótárt kellene kérned.


A kérdésed nyilván provokatív. És sajnos erősen tükrözi a tudatlanságodat és műveletlenségedet. Olyat állítasz (persze nagy mellénnyel, magabiztosan), amire kutatások százai épültek és amit nagyon régen megcáfoltak már. Persze a legostobább emberek szokták az ostobaságot a legharsányabban hirdetni. Ha érdekel a téma tessék utána járni. Millió cikk, kutatás van róla. Ha nem érdekel, akkor meg ne szólj olyanról, amiről a leghalványabb fogalmad sincs.

2021. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
89%
Sztem tök szórakoztató a kérdező, ahogy egyik mondatával hátba szúrja az előzőt.
2021. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet tesztelni, tegyél ki egy adag kaját egy kutyának és a gazdáját a másik oldalra. Elárulom, a gazdához fog odamenni az esetek nagy részében. A kutya társas állat, falkaállat, ezért képes szeretni az embert.
2021. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!