Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondanak olyat hogy a...

Miért mondanak olyat hogy a kutya szereti az embert mikor csak a kaja miatt szereti?

Figyelt kérdés

Nincsenek is összetett érzéseik csak buta kis ösztönlények...

Macskák jobbak


2021. dec. 9. 14:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

20 ebben kételkedek ugyanis ez nem így van

Gyomrát előnyben részesíti meg oda se cigyel

2021. dec. 10. 00:51
 22/23 anonim ***** válasza:
82%
21. De igen, így van. Ha a kutyám eszik és hazajövök ott hagyja a kajáját. Meg amúgy ha igazad lenne, az azt jelentené, hogy a kutya csak akkor hízeleg, ha éhes, ami hamis. Mondom mégegyszer, társas lény. Vizsgálták már, amikor a kutya meglátja a gazdáját ugyanazok a hormonok szabadulnak fel, mint amikor az ember találkozik a szerettével.
2021. dec. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kérdező! Te macskásként akarod a kutyásoknak bizonygatni, hogy milyen egy kutya? Én se jellemzem a macskákat, mert nekem nincsen.


Az ostoba kajás elméletedhez egy példa. A jelenlegi kutyám addig képtelen enni (vagy inni) amíg nem érünk haza. Olyan ember vagyok, aki mindig a legrosszabbra készül, ezért minden reggel, mielőtt elmegyek, adok egy fogtisztító rudat a kutyámnak, friss vizet, és egy adag tápot. Kilépünk az ajtón, és mire hazajövünk, legyen az 4 óra múlva, vagy 10, minden ott van érintetlenül. Amikor hazaérünk, szinte a nyakunkba ugrik, nem is a farkát csóválja, hanem az egész testét, majd a szájában hozza a papucsunkat, és legalább 10 percig "körbeudvarol" minket, teljes extázisban. Ezután szokott odamenni a vízestálhoz, teleissza magát, újra ránknéz, hogy most már biztosan nem hagyjuk-e magára, és csak ezt követően tud enni. Ez így megy több mint 6 éve. 2 évvel ezelőtt a párommal elutaztunk 3 hétre. Az öcsém volt megbízva, hogy őrizze a házat, és gondozza a kutyát. A kutyánk napokig nem evett egyáltalán a hiányunk miatt. Másfél-2 hét után már borzasztóan aggódtunk, és legszívesebben hazajöttem volna (pedig kikapcsolódni mentünk), mert a kutya kezdett depresszoiós állapotba kerülni, és legtöbbször csak szomorúan feküdt.

2021. dec. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!