Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a tapasztalaitok ezzel a...

Mik a tapasztalaitok ezzel a fajtával? bemennétek hozzá? VIDEO

2021. dec. 11. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, annyira hulye nem vagyok hogy idegen kutyahoz aki vedi a teruletet bemenjek. Meg nem vagyok betörő sem :D miert akarnek csak ugy bemenni egyáltalán?
2021. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért mennék be más kertjébe,más kutyájához? 🤨
2021. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

sok ember ha megy valahova, egyből megnyissa a kaput és bemegy


csengetés nélkül is


de nem betörő szándékkal, egyszerűen csak a legtöbb ember ha megy az ismerőséhez, egyből benyit és bemegy


nincs ebben semmi

2021. dec. 11. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerőseim azok mások,de ez nem az ismerősöm.De még náluk se nyitok kaput és megyek be,nem haza megyek hanem vendégnek látogatóba.

Bunkó paraszt dolog bemenni más kertjébe,jó hogy nem már a lakásába megyek be úgy,hogy be se hívott/engedett..

Hiába az előre megbeszélt időpont sose megyünk be senkihez hívatlanul,az ő ajtaja és kapuja,had nyissa.

Legalább biztosan nem harap herén egy kutya..

2021. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Mi a tapasztalatom? Húgom barátjának volt rotija. Egy kan. Első alkalommal, mikor bementem hozzájuk, már adta is a pacsit.

Nagyon félelmetes volt.... Ja, nem.

2021. dec. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
42%
Konkrétan öngyilkosság lenne ,látszik a kutyan hogy a területét védi és nem csak mosolyog.
2021. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!