Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Viharos erejű szélben ti...

Viharos erejű szélben ti mennyit vagytok lent a kutyával? Egy szomszédom beszólt, hogy ez elég rövid séta volt. A válaszom annyi volt, hogy mert majd elvitte szegényt a szél, majd délután remélem tudunk menni hosszabbra.

Figyelt kérdés

Idősebb kutyus, de bírja még a 30-40 perces sétákat is, viszont nem ilyen szeles időben. Igyekszem rendesen megmozgatni, de van, hogy nincs értelme lent lennünk/ácsorognunk mert úgyse nagyon menne semerre szimatolni.

Most is majd elvitte szegényt a szél álltó helyében, kistestű kutya. 5 percet voltunk csak lent most és jönni is akart vissza.

Keltik bennem a bűntudatot...


2021. dec. 12. 09:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
23%
Hoban, esoben, szelviharban, kanikulaban, vagy akar normal idoben, a kutyanak ugyan ugy kell setalnia ... ergo persze, hogy rossz idoben is ugyan annyi a seta!!! :)))
2021. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%

-7 fok van.

ÉN sem akarok kimozdulni,nem hogy egy rövidszőrű,kistermetű kutya.(Boston Terrier)

3x volt ma már lent,addig -2 fok volt.Az nem vészes.

A 4.-et túléli,ha kihagyjuk ma..

Ha nem végső esetben az ajtó elé pisil,most engem az mit érdekel,egyszer kibírom.De legalább beteg biztos nem lesz,ha a 22 fokból kirongyolok vele a -7-be az igen csak hirtelen 29 fok különbség a 2 hőmérséklet közt,főleg hogy beton úton kellene vinnem még egy kör erejéig is (bár neki az nem elég,mindig 4 utcára innen kakil csak..).


Majd ha megjött a cipő és a kabát akkor lehet kamikaze módban végig menni az ilyen hidegben is,így natúrba nem kockáztatom meg,hogy valami baja legyen.

2021. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
86%
Én ilyen jeges szeles időben nem viszem sétálni a 2 kg-s kutyámat, még kabátban is szerintem simán megfázhat. A kertbe kiengedem nyilván amíg elvégzi a dolgát, de a sétákat meghagyom inkább a szélcsendes napokra (esőben és szélben nem viszem sétálni, túléli azt a pár napot, addig elvan a kertben és a házban is sokat tud játszani, rohangálni).
2021. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!