Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a tapasztalatod a boxer...

Mi a tapasztalatod a boxer fajtáról?

Figyelt kérdés

Tanácsokat,Tapasztalotak várok...venni akkarok egy boxer szukát.Már megvan melyik tenyészetből veszem,de nem túl sokat tudok a tulajdonságairól,azt tudom hogy barátságos játékos és bohóc,valamelyik nap sétáltatta a gazdája a tenyészet alapitója az egyik kennel beli kutyust,és egy játékkal a szájába sétált ^^ majd megzabáltam ak is aranyost. ^^


vélemények nem érdekellnek!tanácsok és tapasztalatok!


2010. szept. 6. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj egy privátot aztán adok pár tanácsot :)
2010. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a kutya gazdája nélkül akarsz bemenni az udvaron, akkor nem marad kezed, ha pedig gazdival mész be, akkor lehet elővenni a zsepit, mert lenyalja a képedről a koszt. Nagyon helyes, okos, jól motiválható fajta, mindig van kedve a játékhoz, leginkább akkor, mikor neked nincs. Tiszta izom, tiszta szeretet, mondja mindig az egyik boxer tulajdonosa. Hát ez így van, annak ellenére, hogy egy valóságos harcos, nagyon intelligens, tettrekész kutyák. Imádja a gazdát, minden szavát parancsnak veszi, akár az életét is feláldozná a gazdája biztonságáért. Egy dologra nagyon fel kell készülnöd: előítéletek. Pit bull, harcikutya, ezek a leggyakrabban használt kifejezések, lassan megtanulja az ember semmisnek venni az ilyen beszólásokat. Csak nyersz azzal, ha ezt a fajtát választod. Hűséges, okos, kötelességtudó, szerintem megéri boxert venni, de a tenyésztővel tartsd a kapcsolatot. Sok sikert a kutyavásárláshoz!
2010. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,hát a tenyésztővel majdnem egy utcában vagyok. ^^
2010. szept. 7. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!