Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az egy éves goldimnak kb...

Az egy éves goldimnak kb egyfolytában büdös a feneke. Mi a teendő? Többi lent.

Figyelt kérdés
Eukanubát kap. Egyszer volt fertőzése, azt lekezeltük krémekkel (antibiotikumos + gomba), a doki megvizsgálta a bűzmirigyét, nincs vele semmi, mégis nagyon sokszor érzik, hogy büdös a feneke. Akkor is ha aznap kakált már.
2010. szept. 7. 00:19
 1/7 A kérdező kommentje:
gomba elleni*
2010. szept. 7. 00:20
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet h a luxustáp elgázosítja szegényt és szelel egész nap, amúgy én is a bűzmirigyet mondtam volna..
2010. szept. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Te azt szagolod????????

Jó szaglászást!!!

2010. szept. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
És ha azt szagolja akkor mivan? Egyébként lehet érezni anélkül is hogy odahajolna..valószínű elég erős szaga lehet. Én meg a dokit ajánlom, ő biztos tud valamit... ha ő nem akkor se itt ezen az oldalon kérdezd, mert itt sok a tudatlan.. aki összevissza irogat
2010. szept. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki kell nyomni a bűzmirigyét. Állatorvos vagy jobb kutyakozetikus is megteszi.
2010. szept. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a feneke büdös, akkor az csak a bűzmirigytől lehet.

A doki csak megnézte, vagy ki is nyomta? Talán érdemes lenne másik dokival is megnézetni.

2010. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy másik doki lesz, mert a bűzmirigyét nem lehet kinyomni, mert én is ki tudom.
2010. szept. 7. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!