Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westiet vagy Yorkiet?

Westiet vagy Yorkiet?

Figyelt kérdés
nemtudok választani.Kis termetü kutyát szeretnék(nagy kutyám nem lehet,pedig kertünk is van...)szobakutyának.Mindkét fajta nagyon tetszik,de nemtudok választani.Az ártól is függ mert yorkiet 45ezer alatt,nem láttam westiet pedig már 20ezer ér is láttam(nem tenyésztőtől)Tenyésztőnél mennyibe kerülnek ezek a fajták?És megbízhatók a közepes áru kutyák(expressz-en)ami nem 100000 de nem is 5000Ft.Ja és azt elfelejtettem hogy napi 3x tudnám kb. sétáltatni(suliba járok,hétvégén többet).És lehet hogy keveréket vesünk menhelyről,valami kisebbet.
2010. szept. 7. 12:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utólsó,ő tényleg nagyon szép,és még jót is tennék...Egyenlőre mégcsak tervben van a kutya,nem biztos hogy most a közeljövőben vezsünk.( :( Tudom hogy mind túltenyésztett fajta,de hát ha valaki ilyen kutyát szeretne az ne vegyen?Én nerm a divat miatt szeretnék ilyen fajtákat,felőlem lehetne egy német dogom is,de nemlehet..(mellesleg a goldi a kedvenc fajtám)szóval az lenne e kérdésem melyiket ajánlanátok tényleg,ha ezek mellett a fajták mellett maradok.
2010. szept. 7. 18:37
 12/12 anonim ***** válasza:
egyiket se, inkább kutyát
2010. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!