Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha a szomszédom...

Mit csináljak, ha a szomszédom direkt csak azért tűzijátékozik ma, mert tudja, hogy a kutyám fél tőle?

Figyelt kérdés
Egész évben mondogatta, hogy ezt fogja csinálni, mivel a kutyám gyakran ugat, amivel szerintem nincs semmi gond, mivel azért kutya.
2021. dec. 31. 23:13
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
70%

“ meg a gazdát verje meg az év további 364 napjában mert a kutyája folyamatosan ugat?”


Nincs olyan, hogy egy kutya folyamatosan ugat, csak a te fejedben. Aki látott kutyát 5 méternél közelebbről, az tudja, hogy egy-két kivétellel normális kutya akkor ugat, ha valami oka van rá, pl. petárdázás, vagy megijesztik, vagy szándékosan mérgesítik a kapunál.


Csak a városi prolik hiszik azt, hogy a kutya amikor ép nem eszik vagy alszik, akkor folyamatosan ugat.

2022. jan. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
40%

#20:

Nem!

Nekünk is van kutya, kinn járőrözik egész éjjel a kertben, és mégse folyamatosan ugat, hanem tényleg csak akkor, ha mozgás van.

Azaz talán éjjelente 1-2 alkalommal.

Tehát igenis, atomot, pofont, vagy anális fixációt érdemel az, aki direkt hergeli, bántja a kutyát, csak mert tudja, hogy fél bizonyos dolgoktól.

2022. jan. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
47%
22-es Közben meg valójában te érdemled ezeket a dolgokat, pont ebben a sorrendben!
2022. jan. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
72%

Nem csak a szomszéd tűzijátékozik. Ha nem az szomszédod tűzijátéka ijeszti meg, akkor megijesztik majd a többiek tűzijátékai. Attól még hogy egy kutya nem ugat egyfolytában van kutya aki órákon át tud ugatni. Te meg a kutyád kibirjátok 1x egy évben. Á szomszédod talán minden nap el kell turje órákon át a kutyád ugatásât.


Azt meg nem értem miért retardált valaki ha szereti a tűzijátékokat?

2022. jan. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
74%
Előző vagyok. A szomszédod meg biztos nem azért költött drága pénzt a tűzijátékra hogy a kutyád ijezgesse.
2022. jan. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem te az a típus vagy, aki azt hiszi nagy kertben el van a kutya.
2022. jan. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
94%

Két kutyám van!

A 7-es válaszolóval maximálisan eggyet értek.

Neveld le a kutyádat az ugatásról.

Foglalkozni kell vele.

2022. jan. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
12%

“ Azt meg nem értem miért retardált valaki ha szereti a tűzijátékokat?”


A gyerekeket megértem, hogy szeretik. Én is szerettem. Aki 18-20 éves korára nem tud kinőni belőle, az inkább visszamaradott.

Aki meg emiatt mást retardáltnak tart, az nem csak buta, hanem rosszindulatú is.

2022. jan. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
82%
Ja, de a te kutyuskád szent és sérthetetlen...Téged ez zavar, őt meg az, hogy a kutyádat hallgatja egész évben. Nyomorult vagy kérdező, más szemében a szálkát is, sajátodba a gerendát se. Gondolom az eszedbe nem jutott, hogy megneveld, hogy másokat ne zavarjon. Még örülj ha nem mérgezte vagy nem az udvarodba b_szta az összes petárdáját és légy résen, mert nem fog megállni ennyinél.
2022. jan. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
24%

"Azt meg nem értem miért retardált valaki ha szereti a tűzijátékokat?"


Nem az. Szimplán egy réteg akinek nincs rá pénze (soha nem is volt), vagy csak fél tőle mint mindentől írja/mondja ezt. Magyarul pont a beszűkült tudatállapotú, iq nulla lecsúszott "ember" írogatja.

2022. jan. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!