Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha a szomszédom...

Mit csináljak, ha a szomszédom direkt csak azért tűzijátékozik ma, mert tudja, hogy a kutyám fél tőle?

Figyelt kérdés
Egész évben mondogatta, hogy ezt fogja csinálni, mivel a kutyám gyakran ugat, amivel szerintem nincs semmi gond, mivel azért kutya.
2021. dec. 31. 23:13
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
70%

“ Szimplán egy réteg akinek nincs rá pénze (soha nem is volt), “


Pont akkor tetszett, amikor nem volt pénzem, és nem tehettem meg. Most hogy van, és bármikor megtehetném, már nem izgat.



“Magyarul pont a beszűkült tudatállapotú, iq nulla lecsúszott "ember" írogatja.”


Gondolom az iq alatt az IQ-t érted. Nyilván ha ez az érték nálad egy átlagos szintet megütne, le tudnád írni helyesen. Ha esetleg az átlag felett lenne valamivel, eljutottál volna addig is, hogy a logikai feladványok helyes megoldásának és hogy az embernek mi okoz élvezetet, az égvilágon semmi köze egymáshoz.

2022. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
62%

11-es!


[link]


Csak annyi a lényege, hogy több 1000 éves hagyománya van a tüzijátéknak.

2022. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
57%
32 a körülmetélésnek is. Akkor inkább azt kövesd.
2022. jan. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
79%
Nem rajongok a tűzijátékért, ma hajnal 2 és 3 között ébresztett fel valami retardált a legnagyobb csendben, mert ő pont akkor akarta a lakótelepen a parkolóból fellőni a vackait, de az sem normális, hogy a kutya gyakran ugat.
2022. jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
75%

33-as!

Nem értem hogy jön ez ide. Ha nem tudsz értelmeset írni, akkor inkább nem kell semmit.

A körülmetélés errefelé nem terjedt el a több ezer év alatt, a tüzijáték meg igen.

2022. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
25%

“ Nem értem hogy jön ez ide. “

Különbusszal, hogy fel ne ismerjék.


“Ha nem tudsz értelmeset írni, akkor inkább nem kell semmit.”

Nem is azért írtam, mert kell, hanem mert úri kedvem így tartotta. :)

2022. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
78%

36-os!

Akkor jó, azt hittem te is egy sötét kutyab.zi vagy, aki csak tartja a kutyát, de komolyabban foglalkozni már nem akar vele, aztán másokat okol amikor elszökik.

De ha te egy úr vagy, akkor jó, szeretettel meghívlak hozzánk Izraelbe, de ne busszal gyere!

2022. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
61%

32/35-ös:


Te tulajdonképpen analfabéta vagy, vagy, vagy csak számolni nem tudsz.


A cikked szerint:

“ A kínai Li Tian nevű szerzetes leírásai szerint a durrogtatás, robbantgatás 1000 évvel ezelőtt kezdődött.”


Több ezer, mi? 🤣

Továbbá:

“ Így került Európába

Egyes írások szerint a 13. században Marco Polo is szállított puskaport Kínából Európába,”



“ Hazánkban az első nagyobb tűzijátékot 1476. december 22-én Mátyás király és Aragóniai Beatrix esküvőjén lehetett látni.”


“ Sajnos a sors Magyarországon nem engedte, hogy ez a csodálatos szórakozás elterjedjen. A másfél évszázados török uralom és a Rákóczi-szabadságharc után jutott el hazánkba újra a tűzijáték, mely az uralkodók, nagyurak kerti mulatságait tették ünnepélyesebbé. 1772. július 27-én, Szent Jakab napján, Eszterházy Miklós József rendezett tűzijátékot, ”


Tehát még 200-300 éve is csak úri huncutság volt, nem a prolik szórakozása.


Jó hogy nem már azt mondod, hogy az előember puffogtatott. Bár ebben az egyben igazad van, ma az előember puffogtat. 😁

2022. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
65%

“ Akkor jó, azt hittem te is egy sötét kutyab.zi vagy, aki csak tartja a kutyát, de komolyabban foglalkozni már nem akar vele,”


Ezzel arra célzol, hogy akinek nincs kutyája az foglalkozik a nemlétező kutyájával, akinek meg van, az mind hanyagolja? Vagy hogy kell ezt érteni?

2022. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
11%

“ De ha te egy úr vagy, akkor jó, szeretettel meghívlak hozzánk Izraelbe, de ne busszal gyere!”


Nagyon szívesen. Vízen mennyire veszélyes arrafelé?

2022. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!