Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tisztítjátok a kutya...

Hogyan tisztítjátok a kutya tálját?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy mivel, hol és milyen gyakran tisztítjátok?

21/L


2010. szept. 8. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szivaccsal meg ha nagyon zsíros vagy milyen akk mosogatószerrel is
2010. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Két kutyám van, mindegyiknek külön-külön vizes és kajás tálja, a saját helyénél. A vizes tálakat minden nap,mikor vizet kapnak,kimosom sima szivaccsal és elöblítem. A kajás tálakat úgy 2-3 naponta a kerti csapnál mosogatószerese szivaccsal mosom ki,de van ,hogy simával.
2010. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%

Minden nap elmosogatom rendesen a mosogatóban,mint a mieinket.

Még soha nem lett ebből bajunk.

2010. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
amikor még élt, drótkefével pucoltam ki
2010. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Megmondom őszintén én nem nagyon tisztítom. De ha igen akkor úgy mint a többit. Elmosom szivaccsal meg meleg vízzel, mosószerrel. Miért máshogy kéne? De mivel ez egy fém tál és a kutyám tápot eszik, nem lesz piszkos.
2010. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában száraztápot kap, de mivel egy kicsit még nyalogatja a tálat, ezért forró vízzel kiöblítem a bacik miatt, aztán kitörlöm papírtörlővel. Vizes tálkáját nem igazán szoktam kimosni, csak amikor cserélem a vizét, forró vízzel fél évente egyszer talán.
2010. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
reggelit és vacsit kap, az étkezései után midnig elmosom neki meleg, mosogatószeres vízzel aztán alaposan kiöblítem, és megtörlöm. Mivel rozsdamentes acéltál így nem lezs tőle baja :)
2010. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Először is nagyon köszönöm mindenkinek, aki válaszolt! :)

Pont arra voltam kíváncsi, hogy tisztítószert használtok-e?! :)

Mindannyian zöld kis jelet kaptatok tőlem, viszont volt valaki előttem, aki pár embert lepontozott... nem is értem, hogy valaki ezt élvezi?! o_0

2010. szept. 9. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!