Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki az a elvetemült aki bent...

Ki az a elvetemült aki bent tartja a border collieját?

Figyelt kérdés
Néhány filmben meg reklámban van benti border collie, de ez egy kinti kutya mondhatni tilos behozni!

2022. jan. 11. 07:38
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
Én úgy látom, hogy csak kifogásokat kerestek, hogy az foglalkozásnak számít, hogy behozzák a TV elé a helyett, hogy ellenne kint tudna rágcsalni. Ez is azt bizonyítja, hogy csak az elvetemültek hozzák be.
2022. jan. 11. 16:27
 32/59 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan nem tudom eldönteni, hogy trollkodás vagy komolyan ennyire.. khm... hozzá nem értő vagy.
2022. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
92%
"Hagyjatok, ez a kerdezo gondolom az az idiota, aki idorol-idore odahanyja a kerdesek ala, hogy a border kinti kutya." - Egyértelmű, hogy az, de lefogadom, az én túráimat már az első pár km-nél feladná, nem csinálná végig. Amikor kertvárosi, falusi környéken kirándulok a kutyámmal, és látom a kerítés mögül acsargó szerencsétleneket, mindig arra gondolok, hogy rájuk is ráférne az a túra, amin épp vagyunk, a kutyám nem is reagál rájuk. Járt már velem nyaraláson, kutyabarát szálláson, hajón, vonaton, kutyabarát üzletben, kutyabarát étteremben... stb. Utcáról mentett örökbefogadott kutya, most pedig kiegyensúlyozott, és tud viselkedni, tud közlekedni, azért ez nem kis munka. Engem nem bosszant fel egy ilyen kérdés, szerintem a kérdező előbb fogja felhúzni magát, hogy nem ér célt, nem lesz veszekedés, majd megunja. ;-)
2022. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:

33

Megfelelő tartási körülmények közt mondom, hogy kint. Ennyi erővel bent is tilos tartani meg mindenütt is tilos tartani mert senki nem sétaltat senkit sehove senkivel.

2022. jan. 11. 16:47
 35/59 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, van egyáltalán bordered? Ha igen, honnan?
2022. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, igazán szórakoztató a próbálkozásod, de normális érvet még nem hoztál, olyan vagy, mint a chatrobotok, akiknek valójában fingjuk sincs a témáról, hiszen nem valódi emberek, csak be van programozva néhány válasz, amit mindig random bedobnak, ha valaki ír valamit. Te is pont ezt csinálod. :-)
2022. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
89%
Azt legalább tudjuk, hogy a kérdező 65%-ban ad helyes válaszokat, de ha ügyes, menni fog ez még lejjebb is. ;-)
2022. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne tilos? Fhu b*zdmeg, miért ne tévézhetne a kutya? XD Rágni bent is tudja a játékait. Nem értem miért zavar téged az, hogy olyan emberek akiket nem is ismersz bent tartják a border colliet.
2022. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:

37

Szép próba, de nem annyi

2022. jan. 11. 16:57
 40/59 A kérdező kommentje:

36

A benti tartásra sincsen érdemleges válasz. Én legalább tényeket mondok nem sablon dumát amit elhisznek egyesek.

2022. jan. 11. 17:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!