Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért távolságtartó a kutyám?

Miért távolságtartó a kutyám?

Figyelt kérdés
kb 3 honapja költözött hozzám 2 kis termetü kutya mindent megadok nekik estére bent alszanak a házba napközbe ki vannak engedve. mikor hazajövök várnak ugyan de nem engedik magukat önakaratukbol megsimogatni. el tudom kapni öket de önszántukmol nem jôynnének oda egy simire vagy hogy játszak velük esetleg még kajával tudom öket magamhoz közel csalni. de egyáltalán nem barátkozossak

2022. jan. 15. 19:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Honnan költöztek hozzád?
2022. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
az elözö helyükröl, ahol születtek.
2022. jan. 15. 19:46
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem kolyokkent kerultek oda, tobb idore van szukseguk. Amikor raersz, csinalj kozos setat veluk, jatszatok sokat. Kaja is jo, kozben meg-meg simogatod oket.
2022. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Létezik egy olyan varázslatos dolog, hogy vessző. Jó lenne, ha használnád, nem egy nehéz dolog. Valami borzalmas az ilyen írást megfejteni.


Kb. mennyi idősek a kutyák? Eddig hogy próbáltad ezt megoldani?

2022. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
de bezzeg ha becsukom öket egy szobába és én nem vagyok ott az nem jo akkor nyüszögnek. ha bent lennék akkor meg ugy jó tehát se veled se nélküled
2022. jan. 15. 19:50
 6/23 A kérdező kommentje:
8 hetesen jöttek ide azt hiszem
2022. jan. 15. 19:51
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Több idő kell még nekik, hogy megszokjanak
2022. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem beköltöztek a kutyák, hanem elhoztál szaporítótól két kölyköt. Miért kellett 2 kutya egyszerre, ha nem bírsz velük? Miért nem kezdtél el az első pillanattól ezen tudatosan dolgozni? Ezek szerint még csak 5 hónapos kölykök! De a nevelés, a minőségi foglalkozás gyakorlatilag nulla!
2022. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

akkor megválaszolom kedves 8 -as. Mert a tenyésztönek nem kellett kiskutya. Meg akart tölük szabadulni, adtam neki pénzt elölegbe, hogy nehogy az erdöbe rakja öket ki télire a tanyasi kobor-vegyes kiskutyákat. igy jó?


a nevelésrölmeg annyit hogy nem tudok gyesre menni 2 kutyával bármilyen hihetetlen. a pupára valot meg kell valakinek keresni...

2022. jan. 15. 20:30
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen tölts velük jóval több minőségi időt! Lehet megadsz nekik mindent, de a kutya ettől még nem fog hozzád kötődni. Ők ketten elvannak magukban, egymáshoz kötődnek, főleg mert akkor gondolom egyedül vannak míg napközben te odavagy. Sétálj velük, játszatok, tanítsd őket stb. alakítsd ki azt, h érzelmileg kötődjenek hozzád, ne csak kaja forrás legyél.
2022. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!