Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis puli keverék kutyát haza...

Kis puli keverék kutyát haza hoztunk a kislányommal a piacról. Nagyon durván harap. Milyen módszer van amivel leszoktathatom?

Figyelt kérdés
Nagyon durván harap a kutya.Most 10 hetes. 6 hetesen hoztuk haza puli keverék kutyus.Mimdent amit olvastam azt csinálom. A lanyomat is nagyon csúnyán megharapta. Ma engem séta közben annyira hogy a nadragom is ki szakadt. Még jó hogy nem a lányom. Ilyenkor mimdig mutatom az ujjam es mondom nem. Ha belém csip hangosan auuu hangot adok. Akkor kicsit megtorpan de csinalja tovább. En meg folyton nyomom azauuut. Ok akkor abba hagyja. Egyebkent nagyon okos, már ül, pacsi hallgat rá. 10hetes.De aggódom hogy nem szokik le erről. A kuyt képző telep az 40 perc. Oda nem tudom vinni sajnos. Nincs auto vicikli kosárba gondolkoztam de félek hogy ki ugrik. Valakinek van be vált módszere erre. Mert ha igy haladunk meg kell válni tőle. 😩

2022. jan. 19. 22:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%

6 hetesen elhozni az alomból állatkínzás! Gratulálok hozzá! Ha nektek ez az állattartás, ha így álltok a kutyához, inkább keressetek egy megfelelő gazdát!


Mit vártok egy szaporítós, jóval idő előtt elhozott kölyöktől? Minek kellett egyáltalán kutya? Csak mert olcsó volt?


10 hetesen mit keres az utcán? Kétlem, hogy már lenne 3 oltása!


Télen hova akarod biciklivel vinni? És mi az, hogy a kutyasuli nem opció? Akkor miért vállaltatok kutyát?


Komolyan, ennyire nulla felelősség tudat van benned? Ezt tanítod a gyerekednek is?

2022. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
21%
Igen, nem szabad 6 hetesen elhozni, de a piacról hozták el szegényt, amivel megmentették a kis életét, feltéve, ha hordják orvoshoz is oltatni. Kérdező, ugye oltásokat kapott?
2022. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
84%
A piacon pénzért árulnak mindent. 20-30e ft egy kölyök. Ez nem mentés, hanem szaporítók pénzelése.
2022. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a kölykök elérik azt a kort hogy már jönnek-mennek, akkor igazából a műsor az, hogy ütik vágják egymást. Ha pedig valamelyiknek fáj, amekkorát a másik ráharap, az visít. Már itt kezdik el tanulni a finom harapást, meddig lehet elmenni.


Mivel 6 hetesen hoztátok el neki ez az elég fontos fejezet kimaradt az életéből. Úgyhogy türelem, soksoksok türelem.

2022. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez csak valami kamu?

Minek viszel haza 6 hetes kölyköt? Teljesen normális, hogy nem viseli jól. :(

Ha csak 40 percre van a kutyasuli, akkor miért nem tudod elvinni? Tök jó alkalom lenne, hogy szokja a sétát vagy a szállítást.

2022. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
21%
Régen voltam már piacon, akkor ingyen adták a kutyákat, macskákat.
2022. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
79%
Még jó, hogy idén már érvényes az állatvédelmi törvény, csak a fene se ellenőrzi 😶
2022. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
A kutyus megkapta az oltásokat, fereghajvta csippelve lett.A harapás egyre durvább és komoly sebeket okozott a családon, gyereken. El ajándékoztam egy kedves hölgynek, a szobában alszik vele.Nem tudom hogy a harapással hogy állnak. Egyébként nem kértek érte pénzt a piacon. Egy idős néni keresett gazdikat nekik.Utána vásároltam egy francia bulldog kutyust. Már 4 hónapos és egy tündér.
2022. márc. 22. 17:46
 19/30 anonim ***** válasza:
83%

Na az ilyennek nem kellene gyereket vállalnia! Mit tanítasz te a szerencsétlen gyerekednek? Hogy ha gond van, adjon tovább az állatán, szülőjén? Fantasztikus szülő vagy! Gyönyörű család...

A francia bulldogot minek vetted meg, ha így állsz hozzá az állattartáshoz? Majd azt is lepasszolod, ha gond lesz vele? Nehéz, kemény fajta! Gondolom azt is occsón, szaporítótól szerezted nyilván. Mert te egy kutyára nem költesz, igaz?

2022. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Honnan tudod mennyit költök mennyit nem? A pulit is be otattam, csippeltettem. Miről beszélsz te?Nem azért hoztuk el a piacról mert ingyen volt. Mindent meg vettem nekik. Te is szuper szülő lehetsz ha egy kutya fontosabb mint a gyereked épsége!!! Sajnálom, nálam még mindig a gyerek az első. És nincs az a kutya amelyiknek engedném hogy a családom marcangolja!!! Volt már kutyusom nem is egy 40 évem alatt. 15 évig éltek velünk. Mindig volt kutyusom. Sajnos ilyen hamis kutyával még nem volt dolgom.Nem akartam úgy élni, hogy amíg meg nem tanulja mi az amit szabad akár komoly bajt okozzon. Ha te ennek ki tennéd a családod csak gratulálni tudok.
2022. márc. 25. 05:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!