Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Letezhet, hogy egy kutyanak...

Letezhet, hogy egy kutyanak nem lehet trukkot tanitani?

Figyelt kérdés

Egyszeruen probalnam mentalisan farasztani.


Alap az ul, fekszik, gyere, pacsi, marad, tovabb, labhoz ezek mennek mas nem.


Egyszeru trükkoket probalnek neki tanitani, de mar kolyok kora ota nem megy. 2 eves.


O a 3.kutyám de ilyet nem tapasztaltam.


Klikkerel es klikker nelkul sem megy.


10 eves kutyamnak mostanaban is siman barmit megtanitok es 5 perc alatt szora csinalja hibatlanul, elozo kutyam is mindent gyorsan megtanult.


De a 2 evessel megszenvedek.


Sem az apportirozas nem erdekli , igazabol semmi se erdekli. Csak ha mas kutyakkal rohangalhat. Meg a túrázás.


Massal nem is tudom farasztani,csak hat az a baj hetkoznap sem a futtatora nem jutok ki, se turazni nem tudok. Igy jo lenne ha hetkoznap tudnam farasztani,akar itthon is.


Pedig trukk tanitas eddig kutyaimnal tok jo mentalis faradtsagot okozott


Olyan mintha nem ertene mit akarok. Probaltam egyszerueket.


Pl 3 muanyag pohar kozul jelezzen ahol a falat van. Az jott at neki, hogy az egyikre rategye a mancsat. Aztan elsonek a kozepso pohar alatt volt a falat, klikk juti.

Majd masik pohar ala raktan, de csak a kozepsore tette a mancsat. Nem kapott erte jutit. Majd csak lefekudt es igazabol nem csinalt semmit.


Mintha ez az egesz nem erdekelne, nem is ertene mit akarok.


Elso es a masodik kutyam is ha feladat volt/van mindennel probalkozott/probalkozik latszik gondolkodtak a feladatokon.


De a 2 eves semmi csak ul vagy fekszik es nem erti mi tortenik.


Nem tudom mit tehetnek.


2022. jan. 20. 14:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
79%

10+

Eszembe jutott meg egy trukk (de ezt szerintem DYNAMOTOL tanulta a tv-bol) ... az en kutyam siman el tud tuntetni barmennyi rantott hust a konhaasztalrol :)))

2022. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!